GündemManşet

Maslak’ta çok tehlikeli gelişme!

maslak-sirvan-sariyergazetesi (7)

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Maslak’taki Üçyol Cami’nde tuvalet görevlisi olarak çalışan Fırat Karavil’in, silahla öldürülmesinden sonra bölgede tansiyon yükseldi. Karavil’i öldürdüğü öğrenilen kişinin sahibi olduğu restoranın tabelasına, camlarına ve tüm masalarına “Katil- cinayet nedeniyle kapalıyız” şeklinde yazılar yazıldı. Olaydan sonra kapatılan mekanın her yerine yazılan bu yazılar nedeniyle bölgedeki esnaflar da tedirgin. Olaydan duydukları üzüntüyü dile getiren Maslak esnafı, “Keşke böyle bir hadise yaşanmasaydı. Hepimiz çok üzüldük. Ne diyeceğimizi bilemiyoruz” diye konuştular.

MECLİS’TE KAVGA ÇIKARMIŞTI

Öte yandan Maslak’taki Üçyol Camii’nin altında bulunan Şirvan Restoran nedeniyle geçtiğimiz aylarda Sarıyer Belediye Meclisi’nde kavga çıkmıştı. AK Partili Meclis Üyesi Adem Özel, söz konusu caminin cemaate yetersiz kaldığını ve belediyenin bu konuda gerekli önlemleri almasını istemişti. AKP’li Özel’e karşılık veren CHP’li Gökan Zeybek de “Madem cami cemaate yetersiz, o zaman müftülük caminin altındaki yeri kebabçıya kiraya vermeseydi” diye konuşmuştu. Zekbek’in “kebabçı” sözü nedeniyle meclisteki AK Parti ve CHP’liler arasında arbede yaşanmıştı.

maslak-sirvan-sariyergazetesi (1)  maslak-sirvan-sariyergazetesi (3) maslak-sirvan-sariyergazetesi (4) maslak-sirvan-sariyergazetesi (5) maslak-sirvan-sariyergazetesi (6)  maslak-sirvan-sariyergazetesi (8)

maslak-sirvan-sariyergazetesi (2)

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler