GündemManşet

MEHMET DENİZ’DEN 23 NİSAN MESAJI!

MEHMET DENIZ 1 (2)

Erken kalkın çocuklar!

Bugün bayram

23 Nisan TBMM kuruluşunun yıldönümü olmakla birlikte , Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına olduğu gibi ayrıca şehit çocuklarına da armağan ettiği bir bayramdır. 23 Nisan tıpkı 29 Ekimler, 19 Mayıslar, 30 Ağustoslar gibi Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluşu, kurtuluşunu temsil eden ulusal bir bayramdır. Her yıl kutlanır ve bundan sonra da kutlanacaktır.

Bu yıl Sarıyer Belediyemiz bir ilke imza atmış olup değişik ülkelerden davet ettiği çocukları bir haftadır ilçemizde ağırlamakta onlarla ortak organizasyon düzenleyerek konuyu uluslararası boyuta taşımıştır. 23 Nisan, yurtdışı seyahatine çıkmayacağız, hastalanmayacağız, yorulmayacağız, teröre verdiğimiz şehitlerimizi bahane ederek bayramımızı kutlamaktan vazgeçmeyeceğiz,

Haydi Çocuklar…

Bayrağımızı ve ailenizi alın gelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını beraber kutlayalım…

23 Nisan Çocuk Bayramı programımız; Saat 09:00 Sarıyer organik Pazar alanından Sarıyer meydanı Atatürk anıtı önüne kadar çocuklarımızla yürüyoruz, saat 10:00 Atatürk anıtına çelenk sunumu ve halk oyunları gösterisi, saat 15:00-20:00 Life Park’ta (Bahçeköy Cad. No:114 Sarıyer) Sarıyer Belediyemiz öncülüğünde Uluslararası çocuk şenliği (halk oyunları, seremoni, çocuk korosu, ikramlar ve MANGA konseri)

Bütün çocuklarımızla birlikte vatandaşlarımız davetlidir.

Mehmet Deniz /CHP Sarıyer İlçe Başkanı

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler