GündemManşet

MEHMET DENİZ’DEN DAYAK AÇIKLAMASI; “KEŞKE YAŞANMASAYDI”

MEHMET DENIZ 1 (2)

ÖZEL HABER/ MEHMET DENİZ/ SARIYER GAZETESİ

_ayrac

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, dün gece Rumeli Kavağı’nda “Atilla Taş’ın dövülmesiyle” sonuçlanan olayları SARIYER OLAY’a anlattı.

_ayrac

MEHMET DENİZ; “ATİLLA TAŞ’A 15-20 KİŞİ SALDIRDI”

SARIYER OLAY Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘ya konuşan Deniz şunları söyledi; “Dün sanatçı Atilla Taş, belediyemizin bir programındaydı. Kendisi parti üyemiz ve sosyal medyadaki dik duruşu nedeniyle sevdiğimiz bir insan.  Bu yüzden Sarıyer’imize gelmişken kendisine bir balık ısmarlayalım dedik. Partili bir kaç arkadaşımızla birlikte Rumeli Kavağı’na gittik. Ancak onun Rumeli Kavağı’nda olduğunu öğrenen bazı gençler, sosyal medyadan ona mesaj atmışlar. Bana “Başkan bana saldırmaya başladılar” dedi. Ben de “Boş ver” diye kendisini sakinleştirmek istedim. Ancak daha sonra mesajlar arttı, “Erkeksen dışarı gel, seni denize atarız” demişler, adeta karşılıklı düello yaşandı. Kendisi sinirlenip dışarı çıkınca biz de çıktık. Sonra dışarıda olan birisi onu tanıdı, bir anda ikisi arasında yumruklaşma başladı. Biz ayırmaya çalıştık ancak mahalledeki diğer gençler de “Mahallemizin çocuğu dövülüyor” deyip hep birlikte Atilla Taş’a saldırdılar. 15-20 kişi bir olup Atilla’yı yumruklamaya başladılar. Sağ olsun Muhtar Sinan Demirci de araya girdi, gençleri sakinleştirdi. Daha sonra Atilla Bey mekandan çıkıp gençlerin yanına gitti ve “Benim bir hatam varsa özür dilerim” dedi. Sonrasında da ortam yatıştı.”

ATİLLA TAŞ’A YAPILAN BİZE YAPILMIŞTIR

Yaşanan olaydan dolayı üzüntü duyduğunu belirten Mehmet Deniz; “Atilla Taş’a 15-20 kişi saldırdı ve yumruklandı. Daha sonra kendisi gidip gençlerden özür dileyerek bir erdemlik gösterdi. Keşke bu olay yaşanmasaydı. Atilla bizim misafirimiz ve partilimiz. Sarıyer’de ona yapılan bu saldırı, CHP’ye ve bize yapılmıştır. Olanları asla onaylamıyoruz” diye konuştu.

atilla-tasi-dovduler-sariyer1

 

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Kendisi belediye personeline milletin arasında yumruk atıp, küfür ediyor, sonra da kalkmış artizlik yapıyor burada.Ayıptır ya Allah aşkına.Komik komik!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler