GündemManşet

ÖĞRENCİLERDEN POLİSLERE MORAL ZİYARETİ

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri Pınar Mahallesi’ndeki Asayiş Büro Amirliği Olay Yeri İnceleme Büro Amirliği’ne taziye ziyaretinde bulundu. Okul Müdürü Nebi Demirbaş öncülüğünde gerçekleşen ziyarete 15 öğrenci katıldı. Polis memurlarının sıcak karşıladığı okul yönetimi ve öğrenciler bu ziyaretlerinin diğer amirliklere de yapılacağını belirtti.

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi örnek bir davranış sergiledi.  Merkezin öğretmen ve öğrencileri Asayiş Büro Amirliği’ne taziye ve moral ziyaretinde bulundu.  Öğrenciler polislere sorular yönelterek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Son dönemde yaşanan kötü olayların  bir daha yaşanmayacağını vurgulayan polis memurları öğrencilere “İçiniz rahat olsun bu olayları bir daha yaşamayacağız. Birlik ve beraberlik içinde  yaşamaya devam edeceğiz” dediler.

NEBİ DEMİRBAŞ: “GÜZEL GÜNLER GÖRMEK İSTİYORUZ”

Okul Müdürü Nebi Demirbaş, öğrencileriyle beraber gerçekleştirdikleri ziyaretin sıcak geçtiğini belirterek “Ağaç yaşken eğilir. Genç öğrencilerimizle beraber polislerimizi ziyaret ederek onlara moral verdik. Onlar da kötü olayların bir daha yaşanmayacağına olan inançlarını dile getirdi. Bu tür ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Öğretmen Hilal Özbek de “Ben de polis kızıyım. Polislerimizin çalışma koşullarını iyi biliyorum. Daha huzurlu bir ülkede yaşamamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu ziyaretimiz huzur ve güç vermesi açısından çok önemli. Polislerimize de bütün öğrencilerimiz adına teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir