GündemManşet

Reşitpaşa’da İSKİ kamyonu tamirhaneye daldı!

resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (8)

_ayracReşitpaşa Mahallesi Keskindere Sokak’ta İSKİ’ye ait malzeme taşıyan bir kamyonet, frenleri tutmayınca motosiklet tamirhanesine daldı. Kazada şans eseri ölen olmazken, o sırada tamirhanede çalışan Ekrem Gül ise kazayı hafif sıyrıkla atlattı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Reşitpaşa Mahallesi Keskindere Sokak’ta dün (cuma) saat 11.00 sıralarında büyük bir facia kıl payı atlatıldı. İSKİ’ye ait bir kamyonet, üzerindeki ağır yük nedeniyle rampadan aşağı kaymaya başladı. Freni tutmadığı için geri geri kaymaya başlayan 52 KD 432 plakalı kamyonet, 56 numarada bulunan ve Ekrem Gül’ün sahibi olduğu motosiklet tamirhanesine daldı. O sırada tamirhanede çalışan Gül, hızla işyerine giren kamyonun altına kalmaktan son anda tamirhane masasının üzerine çıkarak kurtulabildi. Kazada şans eseri ölen olmazken, dükkan sahibi Gül olayı hafif sıyrıklarla atlattı.

BÜYÜK MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ

resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (6)

Kaza sırasında yan yatan kamyonet iş yerini adeta yerle bir etti ve dükkanda maddi hasara neden oldu. Tamirhanede bulunan motosikletler de kaza nedeniyle hasar gördü. Kazadan sonra olay yerine getirilen bir kepçe malzeme dolu kamyoneti bulunduğu yerden çekerek kurtarırken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı. Sarıyer polisi kazadan sonra olay yerine gelerek tutanak tuttu ve işlem başlattı.

KESKİNDERE SOKAĞA BARİYER İSTİYORUZ

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘ya konuşan vatandaşlar tepkilerini şu sözlerle dile getirdiler; “Keskindere Sokak’ta sürekli benzer kazalar oluyor, daha önce de yolcu otobüsü ve hafriyat kamyonu neredeyse evlerin içine girecekti. Duvarlara ve direklere çarparak durabildiler. Burada sürekli kazalar yaşanıyor. Sarıyer Belediyesi ekiplerinin buraya bariyer yapması ve önlem alması gerekiyor. Aksi halde can güvenliğimiz yok, evlerimize kamyon girecek diye çok korkuyoruz. Çünkü sürekli aynı kazaları yaşamaktan bıktık. Sarıyer Gazetesi olarak lütfen sesimizi yetkililere duyurun”

sariyergazetesi.com/ özel haber

resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (1) resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (2) resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (3) resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (4) resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (5)  resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (7)  resitpasa-trafik-kazasi-sariyer-gazetesi-sarıyer1 (9)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir