GündemManşet Altı

SAODER Bülten çıktı!

 IMG_4730 _ayracSAODER Yönetimi dernek üyelerinin arasındaki iletişimi arttırmak ve dernek etkinliklerini duyurmak için dernek bülteni çıkardı._ayrac

Sarıyer Ordulular Derneği (SAODER) derneğin tüm faaliyetlerini üyelerine duyurmak için aylık bülten çıkarma kararı aldı. Dernek üyelerinin nişan, düğün gibi etkinliklerinin ve dernek duyurularının yer aldığı SAODER isimli bültenin ilk sayısı yapılan bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

DERNEK ÜYELERİ İÇİN BÜLTEN ÇIKARDILAR
IMG_4729

Rumeli Hisarı Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Dernek Başkanı Ali Yaman, dernek faaliyetlerini etkin bir biçimde tüm dernek üyelerine duyurmak için bülten çıkardıklarını söyledi.

“STK’LAR DAHA GÜÇLÜ OLMALI”

Bültenin bir amacının da dernek üyelerini bir birlerinden haberdar etmek olduğunu ifade eden Yaman, Sarıyer’deki diğer STK’lara da seslendi. Yaman, “Biz inanıyoruz ki ilçemizdeki STK’lar daha güçlü oldukları ve birlik içinde mesajlar verdikleri takdir de kronik sorunların acil çözümü konusunda ilgililer harekete geçecektir. Tüm STK’larımızı bu konuda çalışmaya davet ediyorum” dedi.
IMG_4742

Toplantıya AK Parti Sarıyer Meclis Üyesi Mehmet Yaman, Sarıyer Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ile birlikte Sarıyer ve Ordu basını da yer aldı. Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY’ı temsilen Irmak Usta ve Çiğdem Avcu katıldı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler