GündemManşet

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ SAMSUN’DA!

sukrugenc-termede2_ayracTarihi Kentler Birliği toplantısına (TKB) katılmak üzere Samsun’a giden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti.

_ayrac

sukru-genc-samsunda1

1-2 Nisan 2016 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleşecek olan Tarihi Kentler Birliği toplantısına katılmak üzere Samsun’a gelen Tarihi Kentler Birliği üyesi Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti.

ZİYARETE MEHMET DENİZ DE KATILDI

sukrugenc-termede1

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Samsunlular Ayazağa Derneği Başkanı İdris Güven, Atakum CHP Meclis Üyesi İbrahim Timur, Salıpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Özcan’ın katıldığı ziyarette başkanlar, ilçeleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Önümüzdeki dönemde başlayacak belediye çalışmalarını karşılıklı olarak birbirlerine anlatan başkanlar ayrıca yerel yönetimler üzerine bir süre sohbet ettiler. Başkan Şenol Kul, “İstanbul’un en büyük ve önemli ilçelerinden Sarıyer’in değerli başkanını ilçemizde ağırlamak bizler için memnuniyet verici. En kısa zamanda ben de kendisine iade-i ziyarette bulunacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir