GündemManşet

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’ten örnek tavır! CHP’li Başkan Genç, AK Partili Samsun Salıpazarı Belediyesi’ni ziyaret etti

sukru-genc-samsun-ziyareti1 (1)_ayracSamsun programına devam eden CHP’li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, örnek bir tavır sergileyerek Salıpazarı Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti.

_ayrac

31 Mart-3 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek inşaat fuarına ve Tarihi Kentler Birliği toplantısına katılmak üzere Samsun’a gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Partili Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü makamında ziyaret etti. Salıpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Özcan tarafından havaalanında çiçeklerle karşılanan Başkan Şükrü Genç’in ilçe ziyaretine CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Atakum CHP Meclis Üyesi İbrahim Timur, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman, ve Sarıyer Samsunlular Ayazağa Derneği Başkanı İdris Güven eşlik etti.

sukru-genc-samsun-ziyareti1 (4)

ŞÜKRÜ GENÇ; “PARTİ AYRIMI YAPMIYORUZ”

Başkanların karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu ziyarette Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç “ Biz parti ayrımı yapmıyoruz. Fırsat buldukça Anadolu’daki Belediye Başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. Büyükşehirlere göre Anadolu’daki belediyelerin durumları ekonomik olarak biraz daha zor. Ülke olarak da zor bir dönemden geçiyoruz. Bu karışıklığın bir an önce düzelmesi gerekir.” dedi. Salıpazarı Belediye Başkan Halil Akgül de Salıpazarı’nda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’i ilçemizde görmekten ve ağırlamaktan memnuniyet duydum.” dedi.

SAMSUN PROGRAMINDA RENKLİ ANLAR

Tarihi Kentler Birliği toplantıları için Samsun ziyaretlerini sürdüren Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, programları kapsamında aralarında Eski Bakan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’nin de bulunduğu çok sayıda meslektaşıyla bir araya geldi. Başkanlar hep birlikte golf araçlarına binerek gazetecilere renkli pozlar da verdiler.

sukru-genc-samsun-ziyareti1 (2) sukru-genc-samsun-ziyareti1 (3)

sukru-genc-samsun-da-terme-belediyesi-ziyaret1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir