GündemManşet

Sarıyer Belediyesi, Ayazağa 125. Sokak’a kayıtsız kalmadı!

ayazaga125.sokak

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediyesi, Sarıyer Gazetesi’nde yayınlanan “Ayazağa’ya yakışmayan görüntü” başlıklı haberden sonra 125. Sokak’a el koydu. Gazeteci Aşkın Gönüler’in kaleme aldığı haberi dikkate alan belediye, Ayazağa Mahallesi’ndeki 125. Sokak’ta çalışma başlatma kararı aldı. Yağan yağmurlar yüzünden kaldırımları bozulan ve çirkin görüntülere neden olan sokakta bugün ekipler inceleme yaptı ve çalışma başlattı.

VEYSEL KARAMAN; “125 SOKAK’I HEMEN DÜZELTECEĞİZ”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç‘in talimatı ve Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek‘in duyarlılığı nedeniyle Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman bugün bölgeye ekip gönderdi. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya bilgi veren Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman; “Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Genç ve Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcımız Gökan Zeybek bu konuda çok hassas. Biz Ayazağa’da ve ilçemizdeki tüm mahallelerde olağanüstü şekilde hizmetler vermeye çalışıyoruz. Şiddetli yağışın neden olduğu 125.Sokak’taki manzarayı da hemen düzelteceğiz. Vatandaşlarımız rahat olsunlar” diye konuştu.

Sarıyer Gazetesi olarak Ayazağa’daki bu soruna el atan Sarıyer Belediyesi’ne ve yetkililere teşekkür ediyoruz.

HARABEYE DÖNEN 125. SOKAK’I BÖYLE DUYURMUŞTUK!

ayazaga-kaldirimlar-bozuk11

Bir yorum

  1. Yapilacak cemevinin ayazaga sınırları içerisinde olması ayazagadakı aleviler ın ıhtıyacinı karşılayacağını ayazaga mahallesı dıyıp ayazaganın dısında yapılacak cemevinin hıc bir ıhtıyaci karsılamacakdır. Çığlık larımızı duymayanlar bır gun hata yaptıklarını anlayacakdır. Hacıbektas veli Anadolu kultur vakfı Ayazağa Şubesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir