GündemManşet

Sarıyer Belediyesi Kilyos Turban Tesisleri’nde tadilat!

kilyos-turban-tesisleri1-1

_ayracSarıyer Belediyesi’nin Kilyos’taki Turban Tesisleri tadilata alındı. 3 bloktan oluşan tesislerdeki çalışmalar 27 odalı C Blok’tan başlatıldı. Çok daha modern bir görünüm kazanması amaçlanan tesislerdeki çalışmaların 23 Nisan’a yetiştirilmesi amaçlanıyor.

_ayracSarıyer Belediyesi’nin Kilyos’taki Turban Tesisleri baştan aşağı yenileniyor. Toplam 81 odadan oluşan tesisteki tadilat C Blok’tan başlatıldı. Toplam 3 ayrı bloktan oluşan tesisteki ilk tadilatın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yetiştirilmesi amaçlanıyor. Eylül’den sonra da diğer A ve B Blok’ta tadilata başlanacak.

ibrahim-cevik1 (2)

KAPASİTEMİZİ 300 KİŞİYE ÇIKARACAĞIZ

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Kilyos Sosyal Tesisler Müdürü İbrahim Çevik, tesislerde yapılan çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi. “Geçen yazdan itibaren Türkiye’nin bütün illerinden engelli ve öğrencileri kabul ettik. Bu sene de aynısı olacak. Ayrıca yurt dışından gelecek öğrenci ve öğretmenlerimiz olacak. C Bloku yapıyoruz yani çatısı, cephesi, iç tesisat altyapıları her şeyi yenilenecek. Eylül’den sonra diğer bloklara girilecek. Kapasitesi 100 kişi olan bu bloğu ranza sistemiyle 300 kişiye çıkaracağız”

SERDARLI; “KİLYOSUMUZA YAKIŞAN BİR TESİS”

Sarıyer Belediyesi Turban Kilyos Tesisleri’nin Kilyos’a değer kattığını ifade eden Muhtar Turgut Serdarlı da “Belediyemizin bu güzel tesisi artık çok daha modern bir tesis olacak. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kilyos Tesisleri sayesinde mahallemiz çok daha canlı ve hareketli bir semt oluyor. Kilyos halkı olarak bu tesislerden çok memnunuz” diye konuştu.

kilyos-turban-tesisleri1 (1) kilyos-turban-tesisleri1 (2) kilyos-turban-tesisleri1 (3) kilyos-turban-tesisleri1 (5) kilyos-turban-tesisleri1 (6) kilyos-turban-tesisleri1 (7) kilyos-turban-tesisleri1 (8) kilyos-turban-tesisleri1 (9) kilyos-turban-tesisleri1 (11) kilyos-turban-tesisleri1 (12) kilyos-turban-tesisleri1 (13) kilyos-turban-tesisleri1 (14) kilyos-turban-tesisleri1 (15) kilyos-turban-tesisleri1 (17)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir