GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nin engelliler için hayata geçirdiği EÇADEM en iyi proje seçildi, Şükrü Genç ödülü Kılıçdaroğlu’nun elinden aldı!

sariyer-belediyesi-ne-odul1 (2)

_ayracSosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM)’in düzenlediği Belediyeler Buluşması, İzmir Seferihisar’da gerçekleştirildi. Sarıyer Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve engelli ailelerinin rahat nefes almasını sağlayacak EÇADEM, en iyi proje ödülünü aldı. Belediye Başkanı Şükrü Genç, ödülü CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan aldı.

_ayrac

İyi proje ve uygulamalarının duyurulması, paylaşılması, belediye başkanları arasındaki ilişki ve iletişimin güçlendirilmesi, proje ve bilgi alışverişinin gerçekleştirilmesi için bir araya gelen SODEM üyesi belediyelere Yerel Yönetim Ödülleri takdim edildi. Ödüller, belde, metropol ilçe, metropol dışı ilçe, il ve büyükşehir belediyeleri olmak üzere 5 ayrı nüfus kategorisinde başarılı projelere verildi.

sariyer-belediyesi-ne-odul1 (1)

Sarıyer Belediyesi’nin projesi EÇADEM’e Kılıçdaroğlu’ndan ödül

Sosyal projeler, çevre, kentsel gelişim, tarım, sağlık, çocuk, sanat-kültür- turizm, bilim-tarih, spor, gençlik- eğitim, katılım ve yönetişim, bilgi iletişim, istihdam ve sokak hayvanları olmak üzere 14 ayrı temada 112 katılımcı belediye ile gerçekleşen ve 400’ün üstünde projenin yer aldığı belediyeler buluşmasında, Sarıyer Belediyesi & Koç Üniversitesi Ortak Projesi EÇADEM de ödüle layık görüldü. EÇADEM proje ödülünü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan alan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ödülü EÇADEM’li çocuklara ithaf etti. Başkan Genç; “Bu ödülü tüm engelli anneleri ve onların çocukları için alıyorum” dedi.

sariyer-belediyesi-ne-odul1 (3) sariyer-belediyesi-ne-odul1 (4)

sukru-genc-izmir-de-sariyer-belediyesi1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir