GündemManşet

Sarıyer Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri kahvaltıda buluştu!

sariyerhalkegitim1 (1)

_ayracSarıyer Halk Eğitim Merkezi’nin bünyesinde faaliyet gösteren kursiyerler, Derbent’te sabah kahvaltısında buluştu. Halk Eğitim Müdürü Özay Sert yaptıkları çalışmalar hakkında gazetemize bilgiler verdi.

_ayrac

DERYA ERHAN/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği biçki-dikim kursuna katılan kursiyerler Derbent’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Çok sayıda kursiyerin ve eğitimcinin katıldığı kahvaltıya Sarıyer Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özay Sert de katıldı. Kahvaltı sırasında bilgi alışverişinde ve karşılıklı sohbet etme fırsatı bulan kursiyerler, Müdür Özay Sert’te kendilerine verdiği destek ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

sariyerhalkegitim1 (4)

SERT; “BİRÇOK ALANDA EĞİTİM VERİYORUZ”

Yaptıkları çalışmalar hakkında Sarıyer Gazetesi’ne bilgiler veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özay Sert, birçok farklı alanda eğitimler verdiklerini ifade etti. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Sert şunları söyledi; “Halk Eğitim Merkezi olarak aile kavramı üzerine özellikle ailenin yapı taşı olan annenin üzerinde çok duruyoruz. Annenin aile üzerindeki etkisi yadsınamaz. Onları topluma kazandırmak bir meslek sahibi olmalarını sağlamak amacıyla birçok branşta kurslar düzenleniyor. Merkezimizde sadece nakış dikiş kursu verilmiyor. Resim, ahşap boyama, gitar ve bağlama kursları da veriliyor. Bunun yanında en önemli kurslarımızdan biri olan 0-18 yaş aralığı çocuğu olan annelere yönelik çocuk eğitimi kurslarımız var. Kurslarımız sadece hobi kazanmak için açılmıyor aynı zaman da insanlara istihdam sağlıyor”

sariyerhalkegitim1 (8) sariyerhalkegitim1 (2) sariyerhalkegitim1 (7) sariyerhalkegitim1 (1) sariyerhalkegitim1 (6) sariyerhalkegitim1 (5)

Bir yorum

  1. Kursiyerlerim ve kendi adıma katkıların dan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim.
    Giyim Öğretmeni:Hacer Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir