GündemManşet

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na yeniden Sarıuçak seçildi!

sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (13)

_ayracDarüşşafaka’daki Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde dün gerçekleştirilen kongrede, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanlığı‘na yine Muhtar Hüseyin Sarıuçak seçildi. Çok sayıda protokol ismin ve muhtarın katıldığı programda renkli görüntüler yaşandı. Kongre sonrası katılımcılar, Tarabya’da Garaj Restoran’da hep birlikte yemek yedi.

_ayrac

IRMAK USTA/ SARIYER GAZETESİ

Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, Sarıyer Muhtarlar Derneği’ne 4. kez başkan seçildi. Darüşşafaka’daki Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’ndeki genel kurulda seçime tek liste gidildi, muhtarların çoğunluğunun oyunu alan Sarıuçak’ın görevine devam etmesi kararı çıktı.

ÇOK SAYIDA ÖNEMLİ İSİM KATILDI

sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (3)

Kongreye Sarıyer ve İstanbul protokolünden çok sayıda önemli isim katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Kadir Delibalta, SP İlçe Başkanı Serdar Kılıç, Belediye Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun, AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Grup Başkanvekili Nurettin Çelik, meclis üyeleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Namık Şişman, Tarım Müdürü Yavuz Acar, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Gazi Kiraz, Baltalimanı Hastanesi Başhekim Yarımcısı Sebahattin Ataoğlu, Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç, Ülkü Ocakları Başkanı Burak Karagülle, Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Birol Yılmazel ve çok sayıda muhtar katıldı. Sonrasında saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

KOÇOĞLU DİVAN BAŞKANI OLDU

Sarıyer Muhtarlar Derneği’nin genel kurulunda divan başkanlığını Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve iş adamı Bayramali Koçoğlu yaptı. Divan üyeliklerini ise Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Metin Akman, SASİDER Başkanı iş adamı Ali Genç ve Ömer Ertuğrul Yıldız yaptı. Başkan Sarıuçak’ın açış konuşmasından sonra Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de muhtarların önemine dair renkli bir konuşma gerçekleştirdi.

ŞÜKRÜ GENÇ’E PLAKET VERİLDİ

sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (12)

Genel Kurula katılan İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta da Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e, yaptığı güzel hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi. Başkan Genç de her muhtarlığa makamlarında kullanmaları için birer Türk Bayrağı ve Sarıyer Belediyesi flaması hediye edeceğinin müjdesini verdi.
Oldukça renkli konuşmalar ve sohbetlere konu olan muhtarlar kongresi, Sarıyer Belediyesi tarafından katılımcılara Tarabya Garaj Restoran’da verilen öğle yemeği ile son buldu.

sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (2)  sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (4) sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (6) sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (7) sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (8) sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (10)   sariyer-muhtarlar-sariyer-manset-sariyer-posta (15)

2 yorumlar

 1. SARIYER MUHTARLARI İLE EN ŞANSLI İLÇE DİYE DÜŞÜNÜYORUM,
  MUHTARLARIMLA HER BİR ARAYA GELDİĞİMİZDE ,
  İLK SELAMDAN SONRA KONULARI BİZLERE HİZMET OLUYOR,
  BU KONUDA MUHTARLARIMI SAYGI İLE KUTLAR,
  MUHTARLAR DERNEĞI BAŞKANLIĞINA SEÇILEN
  ESKIMEZ BAŞKAN HÜSEYİN SARI UÇAK MUHTARIMIZA VE
  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
  MUHTARLARIMA YENİ DÖNEMİN HAYIRLI OLMASINI DILIYORUM…ÖEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir