GündemManşet

SARIYER OLAY bomba haberlerle yine piyasada!

sariyer-olay-gazetesi-yeni-sayısıyla-piyasada1

_ayrac

* Sarıyer’de FETÖ soruşturmasında hangi şok gelişmeler yaşandı? Sarıyer’i sarsacak detaylar ilk kez SARIYER OLAY’da…

_ayrac

* Topbaş’ın ekibi uyudu, prestij cadde boydan boya otlara teslim oldu. Ot işgali altında olduğu için kaldırımları kullanılamayan ünlü mahalle hangisi?

_ayrac

* Ferahevler’in 20 yıllık muhtarı Turan Öztürk, mahallesiyle ilgili şok gelişmeleri ilk kez anlattı, mahalle sakinlerine çok önemli uyarılarda bulundu. Muhtarın verdiği mesajlar ne?

_ayrac

* Tarabya, Rumeli Hisarı, Emirgan, İstinye ve Yeniköy için kötü haber! Ünlü profesör, bu semtlerle ilgili hangi çarpıcı uyarılarda bulundu?

_ayrac

* Maslak’taki 1 liralık tuvalet cinayetinde şok detay ilk kez ortaya çıktı. Polis kayıtları ve savcılık dosyasına giren ve herkesi şaşkına çeviren “o” detay ne?

_ayrac

* Büyükdere mercek altında. Sarıyer polisi mahalleyle ilgili hangi önemli icraatı hayata geçirdi?

_ayrac

* Rumeli Feneri’nde neler oluyor? Mahalledeki tehlikeli ve herkesi rahatsız eden gelişme ne?

_ayrac

* Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü ve iş adamı Bayram Ali Koçoğlu’dan bomba açıklamalar… Koçoğlu, kimleri neden ve hangi konuda uyardı?

_ayrac

* Boğazın en ünlü balık restoranı KIYI, kapılarını SARIYER OLAY’a açtı. Tarabya’daki popüler mekanın işletmecisi Zafer Sözen ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Deneyimli işletmeci neler söyledi?

_ayrac

* Sarıyer’in gözde semti Emirgan’ın sorunlarını mahalle sakinlerine sorduk. Vatandaşlar semtin tüm sorunlarını tek tek anlattı, yetkililere çağrılarda bulundu. Mahalleyi çileden çıkaran “o” sorunlar neler?

_ayrac

* Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa ve ekibi, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları gazetemize anlattı. Bilboğa kimlere hangi tavsiyelerde bulundu?

_ayrac

* Sarıyer Belediyesi’nde çok önemli gelişme. Şükrü Genç hangi müdürü görevden aldı, yerine kim atandı? Tartışmalı birimin başındaki isim neden değişti?

İŞTE TÜM BU HABERLERİN DETAYLARI VE DAHA FAZLASI SARIYER OLAY’IN YENİ SAYISINDA…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir