GündemManşet

Sarıyer’de hayali ihracat operasyonu

SAMSUN POLİSİNİN DÜZENLEDİĞİ UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. (MUAMMER AY/SAMSUN-İHA)

_ayrac
Türkiye genelinde 20 ilde eş zamanlı olarak hayali ihracat operasyonu düzenlendi. Operasyon kapsamında İstanbul’un Sarıyer, Beşiktaş ve Tuzla gibi ilçelerinde çok sayıda kişi gözaltına alındı._ayrac

Hayali ihracat yaptıkları iddia edilen şüpheliler, 20 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonlarla gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, hayalı ihracat yaptıkları öne sürülen şüphelilerin yakalanması için başta Beşiktaş, Sarıyer ve Tuzla’da olmak üzere tespit edilen çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yaptı. Aralarında kadınların da olduğu çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

20 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON

Şüphelilerin ev ve gösterdikleri yerlerde aramalar yapıldı. Gözaltına alınan şüpheliler Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Aksaray’daki İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine götürüldü. İstanbul dışında 20’den fazla ilde de aynı operasyon kapsamında aramalar yapıldığı, şüphelilerin gözaltına alındığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir