GündemManşet

Sarıyerliler şiir’e doydu!

kahraman-tazeoglu-istinye-sariyer-gazetesi (5)

Sarıyer Belediyesi’nin İstinye’de bulunan Tershane Alanı’nda her sene düzenlediği Ramazan etkinlikleri bu sene de büyük ilgi görüyor. Aşk romanlarının usta yazarı şair, yazar ve radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu şiirleriyle Sarıyerlilere keyifli anlar yaşattı!

***

İSTİNYE’DE BİRLİK BERABERLİK MESAJI!

Etkinlikler öncesi yapılan konuşmalarda Vezneciler’de sabah saatlerinde meydana gelen bombalı terör saldırısı kınanırken hep bir ağızdan birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Sarıyerlilerle her gün önemli bir ismi sahnede buluşturan Sarıyer Belediyesi halka özlemle anılan eski Ramazan coşkularını yeniden yaşatıyor. İftar saatinde aynı sofrada buluşan Sarıyerliler, iftardan sonra ise sahne şovları, tiyatrolar ve çeşitli gösteriler ile Ramazanı sosyalleşerek geçiriyor.

SARIYERLİLER ŞİİR’E DOYDU!

Tershane alanında iftar sofralarının hemen ardından başlayan Ramazan etkinlikleri kapsamında çocuklar için düzenlenen mini tiyatronun ardından aşk romanlarının usta yazarı şair, yazar ve radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu sahne aldı.

Şiir dinletisinin yanı sıra hayatından kesitler anlatan Tazeoğlu dinleyenlere keyifli anlar yaşattı.

kahraman-tazeoglu-istinye-sariyer-gazetesi (1)

kahraman-tazeoglu-istinye-sariyer-gazetesi (2)

kahraman-tazeoglu-istinye-sariyer-gazetesi (3)

kahraman-tazeoglu-istinye-sariyer-gazetesi (4)

KAHRAMAN TAZEOĞLU KİMDİR?

1969 senesinde doğan Kahraman Tazeoğlu İstanbul’da çok zor bir hayat geçirmiştir. 19 yaşında radyoda çalışmaya başlayan başarılı yazar Kahraman Tazeoğlu Kadıköy FM’de uzun süre çalışmıştır. Daha sonra başka radyo kanallarında çalışan Kahraman Tazeoğlu son olarak Radyo 7’de çalışmış ve kariyerinin en güzel günlerini burada geçirmiştir.

Bu sürede kitap yazmaya başlayan Kahraman Tazeoğlu ilk kitabını 2002 yılında çıkarmıştır. Kitabının ismi ise Ölü Bir Kentin Morg Alfabesidir ve bu kitabi Yedi Harf Yayıncılık üstlenmiştir.

2012 yılında Bambaşka kitabıyla çıkış yakalayan Kahraman Tazeoğlu Bukre kitabıyla bir çok takipçiye ulaşmıştır.

Kahraman Tazeoğlu Kitapları:

Yaralı
Bukre
Söz
Bambaşka
Kayıp Yüzyılın Prensesi Oylum
Kayıp Yüzyılın Prensesi
Araz
Mavi Ev
Susacak Var
Seni İçimden Terk Ediyorum
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi
Kıyısızlar
Beni Susarken Bölme
Eyvallah
Başka
Kaptanın Aşk Defteri
Vazgeçtim
Bütün Şiirleri
Aşkla Kal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir