GündemManşet

ÇAKIROĞLU, DEVLET DEMİRYOLLARI’NDA DAİRE BAŞKANI OLDU!

sems-cakiroglu-tcdd-daire-baskani11

_ayracSarıyer siyasetinin tanınan isimlerinden Eski Belediye Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, Genel Müdür Danışmanı olarak görev yaptığı Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nda daire başkanlığına terfi etti. Bir süre önce Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı da yapan Çakıroğlu, TCDD Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atandı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer siyasetinin renkli isimlerinden Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nda ( TCDD) Daire Başkanı oldu. Geçtiğimiz yıl Genel Müdür Danışmanı olarak mesaiye başlayan Çakıroğlu, artık TCDD Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak görev yapacak. Görevlendirmesi geçtiğimiz günlerde yapılan Çakıroğlu, TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’a bağlı olarak çalışacak.

SARIYER VE BEYOĞLU BELEDİYESİ’NDE BAŞKAN YARDIMCISIYDI

AK Partili Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün döneminde belediyede Hesap İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Çakıroğlu, daha sonra Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştu. Çakıroğlu daha önceki yıllarda da İETT Genel Müdürlüğü’nde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmıştı.

Sarıyer Gazetesi olarak Şems Çakıroğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. TCDD ye gelen yöneticiler; işinde tecrübel..başarılı olmuş.uzman.işini seven.liyakatlı.elemanını kırmayan koruyan .verimi artıran sevilen kişi olmalı.Heyhat b yenilerde bu özellik vardiyemeyiz.yeteneksiz başkan kuruma zarar verir.Demiryolu çalışkan aşarılı işi seven adam ister..siyasi atama sağlıklı olmaz her zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu