GündemManşet

SERDAR ORTAÇ İSTİNYE’DEKİ EVİNİ SATIYOR

serdar-ortac-1

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç’ın İstinye’deki evini satıp Amerika’nın Miami şehrinde 400 bin dolara villa alacağı öne sürüldü.  Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’nın Amerika’ya yerleşip modellik yapacağı belirtildi.

2014 yılında dünya evine giren Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan’ın evliliklerinin çıkmaza girdiği iddia edildi. 46 yaşındaki Serdar Ortaç’ın çocuk isteğine kariyerini gerekçe göstererek karşı çıkan 24 yaşındaki Chloe’un Amerika’da bir ajansla anlaşma yaptığı öğrenildi.

serdar-ortac-3

SOKAKTA GİTAR MI ÇALACAĞIM?

İddiaya göre, Chloe Loughnan, Serdar Ortaç’a “Benim burada bir geleceğim yok. Buradaki evi satıp Amerika’ya yerleşelim. Ya benimle gelirsin ya da bu iş biter” diye rest çekti. Bu konuşma sonrası Chloe soluğu Amerika’da alınca Serdar Ortaç da Kıbrıs’taki konseri biter bitmez Amerika’ya gitti.

Serdar Ortaç’ın yakın arkadaşına yaşananlarla ilgili “Evlilikte yol ayrımına girdik. Karım Miami’den 400 bin dolara villa bulmuş. İstinye’deki evimi satıp oradan ev almamızı, Amerika’ya yerleşmemizi istiyor. Gidersem sokakta gitar mı çalacağım? Serdar Ortaç’ı orada kim takar? İşlerim, kariyerim ne olacak? Karımı da kaybetmek istemiyorum. Önümüzdeki 1 hafta içinde karar alacağız. Ya oraya yerleşeceğiz ya da ben Türkiye’ye yalnız döneceğim. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olarak burada kalacağım. Çıldırmak üzereyim.” dediği öğrenildi.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir