GündemManşet

SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRAN ANKET!

anket-melih-gokcek1-1

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Pursaklar’da 17 Aralık’ta 6 daire birden satın aldığı mahkeme kararıyla da tescil edilen ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya açtığı davayı kaybeden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Gökçek’in resmi hesabı dışında @melihgokcek isimli sahte olduğu tahmin edilen bir hesaptan yapılan anket sosyal medyada ilgi görüyor. Anketin kimler tarafından yapıldığı bilinmiyor.

ANKETTE YÜZDE 88 SÜRPRİZİ!

melih

Melih Gökçek’in çakma hesabı olduğu tahmin edilen hesaptan yapılan ankette takipçilere şu soru soruldu; “MAHKEME KARARI İLE TESCİLLENSEDE (CEMAATİN İFTİRASIDIR) 17 ARALIK’TA 6 DAİRE ALDIĞIMA İNANIYOR MUSUNUZ?”

Yayından 2 saat sonra kaldırıldığı görülen ankete bu süre içinde tam 2 bin 43 kişi oy kullandı. Oy kullananların yüzde 88’i “İNANIYORUM’u, diğer yüzde 12’si ise “İNANMIYORUM’u işaretledi. Gökçek mi ya da başka birisi tarafından mı yapıldığı bilinemeyen anket sosyal medyada esprisi konusu oldu.

BATU; “GÖKÇEK KONUSU BİZİM İÇİN KAPANMIŞTIR”

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, söz konusu ankette yer alan cemaat iftirasıdır sözüyle kendilerine cemaatçi yaftası kondurulmaya çalışılmasını asla kabul etmediklerini, devlet içerisinde yapılanmaya giren her türlü paralel oluşuma karşı olduklarını ifade etti. Batu, “Gökçek konusu bizim için kapanmıştır, “özür” dilemediği için kendisine biraz kırgınız hepsi bu” diye konuştu.

meih-gokcek-bekirbatu-sarıyer-gazetesi21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir