GündemManşet

Şükrü Genç’in tahtada Matematik dersi gösterdiği öğrencinin babası Muhammet Fırıncı konuştu; “Oğlumu görünce gurur duydum”

fatih-firinci-sarıyer-sariyer-gazetesi-sarıyerhaberleri1 _ayracSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, geçtiğimiz günlerde Maden’deki Fatih İlkokulu’nu ziyaret etmiş, bir öğrenciye tahtada Matematik dersi göstermişti. İşte 9 yaşındaki o öğrenci Musa Eren’in babası Muhammet Fırıncı bu fotoğrafı yorumladı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ IRMAK USTA

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in oğlu Musa Eren’e tahtada Matematik dersi verdiğini Sarıyer Gazetesi’ndeki haberden öğrendiğini anlatan Rizeli baba Muhammet Fırıncı şunları söyledi; “Ben Büyükdere’deki Pileki Pide’de çalışıyorum. Eşime bir arkadaşı telefon açıp Sarıyer Gazetesi’ni okudun mu oğlun gazeteye çıkmış demiş, sonra da gazetedeki haberi kendisine mesaj atmış. Benim ikiz çocuklarım var Musa Eren ve Yiğit Sinan adında… İkisi de 4. sınıfta üstelik aynı sınıfta okuyor. Belediye Başkanımız Şükrü Genç, oğlum Musa Eren’i tahtaya kaldırıp Matematik anlatmış. Oğlumu Belediye Başkanıyla görünce çok mutlu oldum. Oğlumla gurur duydum, Belediye Başkanı Şükrü Genç’in çocuklara ve okullara verdiği değeri biliyorum. Her fırsatta okullara destek olduğunu duyuyordum, çocuğum da Başkan Genç ile tanışmaktan çok mutlu oldu. Evde sürekli bize bunu anlatıyor”

19ibrahimcecen15cm

SARIYER GAZETESI 1 (13)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir