GündemManşet

Taraftarlar kritik maç öncesi takıma moral verdiler

TARAFTAR-SOZ-ALDİ-SARİYER-İSTANBULSPOR-2016 (1)

_ayrac

Sarıyer taraftarı yarın oynanacak İstanbulspor maçı öncesi futbolcuları kamp yaptıkları kulüp tesislerinde ziyaret ederek moral verdi.  _ayrac

MERT CİN / ÖZEL HABER / SARIYER GAZETESİ

Yaklaşık 50 kişilik coşkulu grup tezahüratlar ve sloganlar eşliğinde tesislerin önüne gelerek futbolculardan ve yönetimden yarın ki maç için galibiyet sözü aldı. Taraftarların ‘‘arkadaşlar söz mü?” şeklindeki sorusuna hep birlikte ”söz” diye bağıran futbolcuların keyiflerinin yerinde olduğu görüldü.

TARAFTAR-SOZ-ALDİ-SARİYER-İSTANBULSPOR-2016 (2)

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun şunları kaydetti; ”Buraya gelip takımınıza sahip çıktığınız için teşekkür ediyorum iyi veya kötü doğrularımızla yanlışlarımızla bir sezonu geride bıraktık ve şu an play-off’lardayız. İnşallah bu sene 1. lige yükseleceğiz öncelikle sizden istediğim yarın oynanacak maçta küfürsüz bir şekilde sadece kendi takımınızı desteklemeniz. As Başkanımız Ferhat Göçer Bey takımımıza çok güzel bir marş yaptı yarın bu marşı stadımızda hep birlikte söyleyeceğiz ve yarınki maçı sizin desteğinizle kazanacağız”dedi.

TARAFTAR-SOZ-ALDİ-SARİYER-İSTANBULSPOR-2016 (3)

Ziyaretin ardından Play-off turunu ve rakipleri gazetemize değerlendiren Teknik Direktör Mehmet Birinci; ”Yarın burada taraftarımızın önünde bir seriye başlayacağız ve Kayseri’de kupayı kaldırdığımızda misyonumuzu tamamlayacağız. Taraftarımız şu güne kadar hep bizi desteklediler bizde elimizden geleni yaptık ve yapmaya gayret ediyoruz. Başta taraftarımız olmak üzere bizleri bu güne kadar hiç yalnız bırakmayan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen yönetim kurulumuza da teşekkür ederim. Yarın bizi desteklemeye devam etsinler hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

taraftar-soz-aldi-sariyer

İşte o marş;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu