GündemManşet Altı

Tribünlere Zenga’dan çağrı!

sariyertaraftari

_ayrac

Sarıyer tribünlerinin lideri Zenga Zafer Sarıyer taraftarına çağrıda bulundu. Ligin bitmesine 2 hafta kaldığını vurgulayan Zenga ”4 puan öndeyiz playoff’larda Sarıyerimizi desteklemeliyiz. Bu süreçte Amacımız kırıcı olmak değil yapıcı ve birleştirici olmak.” dedi.

_ayrac

GELİN BİR DEĞİŞİKLİK YAPALIM

Bitmesine 2 hafta kalan ligde 4 puan önde olan Sarıyerimizi kalan 2 hafta ve olası kuvvetle muhtemel olan playoff’larda desteklemeyelim ! Nasıl olsa son bir kaç maçtır kötü sonuçlar alıyorlar. Bırakalım olacağı varsa olsunlar . Şampiyon olursa ineriz Sarıyer sahiline beraber kutlarız !

Taraftar

LÜTFEN HERKES KENDİNE GELSİN !

Sarıyer bizim canımız ciğerimiz. Olmazsa olmazımız. Bizim Sarıyer aşkımız 2-3 oyuncunun performansına,teknik heyetin başarısızlığına endeksli değildir. Onlar gidecek biz ve şanlı armamız baki kalacaktır.

Son zamanlarda sosyal medyada paylaşım yapan arkadaşların karamsarlığını üzülerek izliyoruz. Haklı oldukları konular yok değil. İsim vermek bizim tribündeki kardeşliğimize birlik beraberliğimize gölge düşüreceğinden yazmak istemiyorum ama dikkatlerini çekmek istiyorum. Amacımız kırıcı olmak değil yapıcı ve birleştirici olmak.

Biz , tribün olarak sezon öncesi eski kadronun dağılmasını istemedik. En azından takviye ile daha güçlü bir Sarıyer oluşacağı kanaatindeydik.
Ama yönetim ve başkanımız daha güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvadığını görünce saygı duymaktan başka bir düşüncemiz olmadı. Zira şu an eleştiride bulunan arkadaşlarımız da aynı kanaatte olduklarını düşünüyoruz.

Başkanımızın evini ve iş hayatını ipotek ederek oluşturduğu bu kadronun devre arası yapılan takviyelerin iyi amaçlı olduğunu düşünüyoruz. Kapıda bilet parasını bile ödemek istemeyen arkadaşlarımızın bu özveriyi dikkate alarak desteklemesini bekliyoruz.

Bizim sloganımız her zaman olduğu gibi “SON SESE KADAR” . Ve sezon bitimine kadar da bu sloganın dışında bir söylemimiz olmayacaktır.

TRİBÜN

SEVGİLİ BÜYÜK SARIYER TARAFTARI;

Tekrar hatırlatmak gerekirse, Teknik heyetin yetersizliği, futbolcuların başarısızlığı konusunda size katılmamak mümkün değil. Ama yönetimimiz ki özellikle başkanımızın sezon başından beri gösterdiği gayreti, sayfalarınızda basit ve ucuz kelimelerle harcamanız o kadar kolay olmamalı.

Ligin bitmesine 2 hafta varken 4 puan önde olduğumuzu söyleyerek kısa kesebiliriz. Ama biz puanlar eşit yada 2-3 puan geride olmuş olsak bile şampiyon Sarıyer diyecek kadar pozitif bir taraftar grubuyuz. Konuşulacak zamanı ve konuşulacak kelimeleri iyi seçelim .

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SARIYER

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler