GündemManşet

Usta Öğreticilik, İşyeri Açma, Ustalık ve Kalfalık belgesi almaya hak kazananlara belgeleri verildi!

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi, Baltalimanı Polis Moral Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle, Usta Öğreticilik, İş yeri Açma, Ustalık ve Kalfalık belgesi almaya hak kazananlara belgeleri verildi. 

ALİHAN YORULMAZ / SARIYER GAZETESİ 

Törene, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Nebil Demirbaş, İstanbul Lokantacılar Oda Başkanı Sait Karabağlı, İstanbul Oto Sanatkarları Esnafları Odası Başkanı Mustafa Keskin, İstanbul Esnaf Odaları Birliği Yönetim kurulu üyesi ve İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz katıldı.

Törende konuşma yapan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin; “15 Temmuz Demokrasi, 10 Aralık’ta Beşiktaş’ta gerçekleşen terör saldırısında ve 17 Aralık’ta Kayseri’de Meydana gelen patlamada şehit olan Asker, Polis ve Sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet gazilerimize ise geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha dile getiriyorum. Bizler terörün hedeflediği oyuna gelmeyeceğiz. Terör bizim rutin dışına çıkmamızı ister, günlük yaşamımızdan uzaklaşmamızı organizasyonlara katılmamamızı ve gezmek için dışarı çıkmamamızı ister fakat bizler bu oyunlara gelmeyeceğiz ve teröre karşı en iyi cevabı bu şekilde vereceğiz” dedi.

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir