Köşe YazılarıManşet

SARİYERGAZETESİ.COM’u takip edin!

bekir-batu-yazdi

***

Sarıyer Gazetesi olarak sizlere dile kolay 10 yılı aşkın süredir büyük bir özveri ve aşkla hizmet veriyoruz. Bugüne kadar yazdığımız haberler sayesinde, vatandaşları doğrudan ilgilendiren yüzlerce sorunun çözümüne katkı sağladık. Sarıyer’deki devlet kurumlarının daha etkili bir şekilde çalışması ve insanlara daha hızlı hizmet üretebilmelerine vesile olduk. Çünkü Sarıyer Gazetesi olarak güçlü ve güvenilir bir kurum olarak her fırsatta sizlere sadece ve sadece gerçekleri duyurmaya çalışıyoruz.

***

Sarıyer Gazetesi olarak o kadar geniş bir yelpazede okuyucumuz var ki, sokaktaki sıradan vatandaşlardan tutun da Ankara’da ülkeyi yöneten üst düzey siyasetçilerin bile takip ettiği güvenilir ve etkin bir gazeteyiz. Haberlerimiz ulusal gazeteler tarafından alıntı yapılarak çoğu zaman Türkiye gündemine taşınıyor, çoğu zaman da meclise soru önergesi olarak getiriliyor. Bugüne kadar 40 civarında haberimiz meclis gündemine getirildi ve gazetemiz referans gösterilerek soru önergesi yapıldı. AKP, CHP, MHP ve HDP olmak üzere tüm partilerden vekiller gazetemiz haberlerini soru önergesine dönüştürdü.

***

Elbette bu kalite ve başarı asla tesadüf değil. Bu başarının arkasında sadece gerçek gazetecilik öyküsü ve insanlara doğru bilgiyi ulaştırma anlayışı var. Türkiye’de ulusal gazetelerin, siyasetçilerin ve üst düzey isimlerin takip ettiği belki de tek yerel gazeteyiz. Habercilik kalitemiz yerel gazeteciliğin çok daha ötesinde, çoğu kez ulusal basının da önündeyiz. Bugüne kadar yazdığımız ses getiren pek çok özel haber zaten bu gerçeği ortaya çıkarıyor. Gazetelerin ve gazetecilerin etkinliği, haberlerinin ses getirmesinden anlaşılır. İşte bu gerçekten yola çıkarak Sarıyer Gazetesi olarak haklı bir gururu yaşıyoruz.

***

Gazetemizin anlık güncellenen internet sitesi SARİYERGAZETESİ.COM ise günlük en az 20 bin civarında okuyucuya ulaşıyor. Bu rakam çoğu zaman yükseliyor. Siz de Sarıyer’deki tüm gelişmelerden anlık haberdar olmak istiyorsanız SARİYERGAZETESİ.COM’u ve son dakika gelişmelerini mutlaka takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir