Kültür-SanatManşet

Çerkezköy Emniyet Amiri, Baltalimanı’nda dünya evine girdi

Cerkezkoy emniyet amiri mehmet demir2_ayrac
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri Mehmet Demir
, İstanbul Baltalimanı’nda ve Çerkezköy’de düzenlenen iki görkemli düğünle dünya evine girdi.

_ayrac

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amiri Mehmet Demir, Sarıyer Baltaliman’ında bulunan Polisevi’nde gerçekleştirilen düğün töreninde hayatını Kübra Ağca ile birleştirdi. Baltaliman’ı Polisevi’nin ikinci katında gerçekleştirilen düğün törenine Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı. Çift boğazın iki yakasında da düğün yaptı.

ÖNCE ASYA SONRA AVRUPA’DA DÜĞÜN 

Cerkezkoy emniyet amiri mehmet demir

Genç çiift için ilk olarak Cuma günü saat 19.00’da Çerkezköy Polisevi’nde düzenlenen düğün merasimine İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya, Trafik Tescil Büro Amiri Başkomiser Şakir Oda ile Demir’in ekip arkadaşları ve ailesi katıldı. Çiftin ikinci düğün töreni ise Boğaz’ın diğer yakasında, Baltalimanı Polisevi’nde gerçekleştirildi.

BALTALİMAN’INDA ÇOŞKULU DÜĞÜN

Polisevi’nin ikinci katında gerçekleştirilen coşkulu düğünde Mehmet ve Kübra Demir çifti alkışlar eşliğinde salona girdi. Genç çift aileleri ve arkadaşları tarafından tebrik edildikten sonra takı törenine geçildi. Takı törenin ardından baş başa dans eden çifte, davetliler de eşlik etti. Düğün çiftin aileleri ve yakınlarıyla fotoğraf çekimleriyle son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir