Kültür-SanatManşet

Hülya Avşar, Büyükdere’deki köşkünü Anaokulu’na çeviriyor!

hulya-avsar-evini-anaokulu-yapıyor-sariyer-gazetesi2

_ayracÜnlü sanatçı Hülya Avşar bu kez de Anaokulu sektörüne giriyor. Avşar kızı uzun süredir satışa çıkardığı Sarıyer Büyükdere’deki 4 katlı köşkünü, yüzlerce öğrencinin eğitim alabileceği bir kreşe çeviriyor. Kreşe dönüştürülmek istenen 750 metrekarelik köşkte günlerdir tadilat yapılıyor.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Sarıyer Büyükdere’deki boğaz manzaralı köşkünü anaokuluna çevirebilmek için hummalı bir tadilat çalışması başlattı. Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan bilgilere göre Avşar kızı, 4 katlı köşkünü kreş yapabilmek için geniş çaplı tadilat ve onarım çalışması sürdürüyor. 750 metrekarelik alana sahip köşkte, asansör ve çok sayıda tuvalet bulunuyor. Tadilata alınan köşkün minik öğrencilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edileceği öğrenildi. Geniş bir bahçeye sahip köşkün yaklaşık 400 öğrenci kapasitesine göre tasarlanacağı belirtildi.

2 MİLYON 500 BİN DOLARA ALMIŞTI

Avşar, kesilen ağaçlar yüzünden komşusu Nazmi Karbuz ile uzun yıllar mahkemelik olduğu köşkünü 1997 yılında 2 milyon 500 bin dolara satın almıştı. 750 metrelik, 4 katlı köşkte, 8 oda ve 4 salon bulunuyor. Televizyon dizilerine kiralanan köşk bir süre önce 10 milyon dolara satılıktı. Avşar kızının anaokulunu kendisinin mi işleteceği yada köşkün kreş olarak faaliyet göstermek üzere özel sektöre mi kiralanacağı henüz belirsiz.

sariyergazetesi.com/ özel haber

Yasal Uyarı: Özel haberlerimiz kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir