Kültür-SanatManşet Altı

Tarkan evlilik hazırlıklarını Tarabya’dan sürdürüyor

Njc5MTk2OD-pinar-dilek-tarkanin-tarabyadaki-villasina-tasindi_ayracNisan ayında İstanbul ve Köln’de yapılacak iki düğünle evlenmesi beklenen Tarkan, müstakbel eşi Pınar Dilek ile Tarabya’daki villasında kalıyor._ayrac

Yeni albüm çalışmaları için Türkiye’ye gelen ve Tarabya’da ki villasında kalan Tarkan, yanında evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Pınar Dilek’i de getirdi. Evlilik hazırlıklarını tamamlayan çiftin, Nisan ayında yapılması planlanan düğünün tam olarak tarihi ise henüz belli değil.

KIZ İSTEMEYE GİTMİŞTİ

Uzun zamandır birlikte olduğu Pınar Dilek ile evlenmeye karar veren Tarkan, sevgilisine romantik bir evlilik teklifi yapmıştı. Pınar Dilek’i istemeye giden Tarkan, Dilek ailesinden olumlu yanıt alınca hemen düğün hazırlıklarına başladı. Düğün ve yeni albüm çalışmaları için İstanbul’a gelen Tarkan’ın Nisan’daki düğün için hangi mekanı tercih edeceği ise bilinmiyor.

KÖLN’DE DE DÜĞÜN YAPACAK

Merakla beklenen Tarkan ve Pınar Dilek’in düğünü aynı zamanda İstanbul’un yanı sıra Köln’de de olacak. Tarkan’ın eşinin akrabalarının çoğu Köln’de yaşadığı için burada da bir düğün yapma kararı aldığı öğrenildi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler