Kültür-SanatManşet Altı

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkan Yardımcısı Yazar Bilge Karaduman’ın yeni kitabı “AŞKTAN DA ÜSTÜN” için imza günü!

bilge-karaduman1 (4)

_ayrac

İlgili Makaleler

Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkan Yardımcısı ve Yazar Bilge Karaduman, yeni kitabı “Aşktan da Üstün” için imza günü düzenledi. İmza gününe çok sayıda siyasetçi, meclis üyesi, yazar ve vatandaş katıldı.

_ayrac

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Yazar Bilge Karaduman, son kitabı “Aşktan da Üstün” için Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nde imza günü düzenledi. Aynı zamanda Hülya Demir’in başkanlığını yaptığı Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şubesi’nde Başkan Yardımcılığı da yapan Karaduman, imza gününde çok sayıda ismi buluşturdu. Daha önce “Yasak Sevdalar” isimli kitap yazan Karaduman, TKB’de verilen kokteyde misafirleriyle yakından ilgilendi. İmza gününe Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyesi Aysın Günen, Mustafa Balcı ile aralarında siyasetçilerin de bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı. Karaduman, 27 Şubat’ta Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde önümüzdeki günlerde bir imza günü daha düzenleyecek.

bilge-karaduman1 (11)

karaduman-zeybek1

bilge-karaduman1 (3)

bilge-karaduman1 (7)

bilge-karaduman1 (8)

bilge-karaduman1 (10)

bilge-karaduman1 (12)

bilge-karaduman1 (13)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu