ManşetSektörel

ZEKERİYAKÖY’ÜN EĞLENCE VE LEZZET DURAĞI: MEY MEKAN

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Zekeriyaköy’de yeni açılan MEY Mekan kış aylarında sıcak ortamda eğlence isteyenlerin yeni adresi oldu. Zekeriyaköy Çarşısı’nda açılan ve kendine özgü hoş bir tasarımı olan mekan, kısa zamanda müdavimler oluşturdu. MEY Mekan, her hafta farklı tarzda yapılan canlı müzikle hem misafirlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekiyor hem de muhteşem lezzetleriyle damak tadına önem verenleri ağırlıyor. Mekan kısa sürede, Sarıyer protokolünden, iş ve sanat camiasından da çok sayıda önemli ismi misafir etmeye başladı. MEY Mekan, yaklaşan yılbaşı için çok özel menüler ve programlarla müşterini ağırlamaya hazırlanıyor.

“DOST MECLİSİ” HAYAL ETTİLER, BAŞARDILAR

MEY Mekan’ın sahipleri; Sarıyer Gazetesi’nin kardeş yayını SARIYER OLAY’a kapılarını açarak Haber Müdürü Nevra Yerlikaya’nın sorularını yanıtladılar. Derya ve Şentürk Beyoğlu çifti ile Berna ve Erhan Başaran‘ın ortaklığında açılan MEY Mekan, tam anlamıyla “dost meclisi”. Hepsi özel sektörde çalışan ve kendi alanında tanınan isimler olan mekan sahipleri uzun yıllardır hayalini kurdukları samimi ve sıcak bir eğlence ortamını hayata geçirdiler.

MEY MEKAN YILBAŞINA HAZIR

Zekeriyaköy’de küçük ve samimi bir ortamda canlı müzik eşliğinde eğlence ortamı yarattıklarını belirten Derya Beyoğlu “Bu bölgede samimi bir ortamda dostlarımızla beraber keyifli saatler geçirmek istediğimizde yer bulamıyorduk. Bölgenin bu eksilikliğine cevap vermek istedik ve MEY Mekan’ı açtık. İnsanlar dostlarıyla gelip keyifli zamanlar geçiriyorlar. Her hafta türküden caza kadar birçok tarzda canlı müzik dinletilerimiz oluyor. Misafirlerimiz usta ellerden çıkan yemeklerle doyarken kaliteli müzikle de eğleniyor” dedi.

MEY Mekan Rezervasyon: 0555 249 16 18 – 0532 576 94 99

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir