ManşetSiyaset

GÖKAN ZEYBEK SAODER’İ ZİYARET ETTİ

SODER1 toplu

_ayrac
Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, bir grup meclis üyesiyle birlikte Sarıyer Ordulular Derneği’ni ziyaret etti.
_ayrac

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, Ayazağa’daki Sarıyer Ordulular Derneği’ni (SAODER) ziyaret ederek, dernek üyeleriyle sohbet etti. Zeybek’e ziyaretinde Sarıyer Belediyesi Meclis Başkanvekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer ve İBB Meclis Üyesi Oktay Aksu, Sarıyer Belediye Meclis üyesi Hasan Karagöz, CHP Ayazağa Mahalle Başkanı Mustafa Yaşar ve Ayazağa Mahalle Muhtarı Mustafa Karaman da eşlik etti.

AYAZAĞA’YA İMAR PLANI MÜJDESİ

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek yaptığı konuşmada, “Ayazağa imar plan çalışmalarını belediye Meclisinden oy birliği ile çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dönüşümler sonrası vatandaşlarımızın daha güzel alanlarda yaşamasını hedefliyoruz. Bu konuda Sarıyer Belediyemiz vatandaşlarımızın her türlü sorularına yanıt verecektir. Kimsenin bir endişesi olmasın.” diye konuştu.

“HALKIMIZ MAĞDUR OLSUN İSTEMİYORUZ”
SODER

Zeybek, Ayazağalı vatandaşlarımıza sadece kooperatifleşmenin önemli olduğunu, imza atmadan mutlaka belediyenin fikri alınmasının iyi olacağını anlatarak, “Biz belediye olarak imzalar sonrasında halkımızın mağduriyet yaşamasını istemiyoruz” dedi. Zeybek, Ayazağa’da trafiğin rahatlaması için güzergahlar üzerine çalıştıklarını da ifade etti.

“SİYASET ÜSTÜ BİR DERNEĞİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SAODER Başkan’ı Ali Yaman, “SAODER olarak Sarıyer’in etkili derneklerinden olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz. Siyaset üstü bir dernek anlayışı ile hiç bir üyemizi kırmadan her türlü siyasi partiyi misafir ederek, bütün partilere derneğimizde çalışmalarını anlatma fırsatı vermketen mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

YAMAN: DEREBOYU’NDA HUKUKSUZLUK YAPILDI

Ayazağa, Maslak, Huzur mahallelerinin Sarıyer’e bağlanmasıyla belediye bütçesine ciddi gelir getirdiğini belirten Yaman, “Ayazağa’da belediye ait hiçbir sosyal alan olmadığını, eşimizi ve çocuğumuzu alıp bir gezelim desek Ayazağa’da ne bir park ne bir yeşil alan yok. Dereboyu’nda hukuksuz bir şekilde alınan çay bahçesinin gerçek sahiplerine yani halka verilmesini ve bu konuda işlemlerin hızlandırılmasını istiyoruz” dedi. Yaman daha sonra Yönetim Kurulu ve üyeleri adına Zeybek’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir