ManşetSpor

PINARSPOR KULÜBÜ’NDEN MUHTEŞEM GECE!

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (10)

_ayrac

Sarıyer 2. Amatör kümenin bu sezon çok iddialı ekiplerinden Pınarspor Kulübü, düzenlediği dayanışma gecesi ile adeta gövde gösterisi yaptı. Çok sayıda kişinin katıldığı ve konuşmaların yapıldığı gecede renkli görüntüler yaşandı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Bu sezon yaptığı 14 transfer ile dikkatleri üzerine çeken ve yaklaşık 500 kişilik bir organizasyonla, alt yapı ve A takımdan Kickboks branşına kadar tüm branşlarda gecede hazır bulunan Sarıyer temsilcisi, önde gelen sivil toplum kuruluşları ve spor camiasını geceye davet ederek, tüm Sarıyer’i ve spor camiasını kucakladı. Levent Salonları’nda yapılan muhteşem geceye, mahalle derneği, kooperatifi, muhtarlık, köy dernekleri ve çeşitli spor kulüpleri başta olmak üzere Sarıyer’in önde gelen STK temsilcileri,iş adamları ve siyasi parti yöneticileri yalnız bırakmadı.

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (7)

Geceye çok sayıda davetlinin yanı sıra, TFF yönetim kurulu üyesi ve TASKK Başkanı Ali Düşmez, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, KODEF Federasyonu yönetim kurulu, spor kulüpleri başkanları, MHP İl Başkan Yardımcısı Avukat Haluk Sonsuz, MHP İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, AK Parti Spordan Sorumlu İlçe Yöneticisi Burhan Uzun ve Alaaddin Yıldırım, meclis üyeleri ve Sarıyer mahalle dernekleri ile beraber çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN AKIN SOYAK: “YOLUMUZ SEVGİ YOLUDUR”

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (4)

Gecenin yapılmasında emeği geçen herkese özellikle teşekkür ederek konuşmasına başlayan kurucu başkan Akın Soyak “Özellikle bizim gibi spor kulüplerine sahip çıkarsanız, yarın bağımlılık ve her türlü kötü işlere ayıracağınız hem vaktinizi hemde nakdinizi korumuş olursunuz. Bu noktada desteklerini bizden esirgemeyen mahalle sakinlerine, esnafa, geceye katılan siyasi parti temsilcilerine teşekkür ediyorum. Şunu unutmayın ki; spor alanında faaliyet gösteren bütün kulüpler, bu ülke için, insanlığımız için ve geleceğimiz için birer kaledir. Ve bu kaleler siz destek oldukça daima ayakta olacaktır” dedi. Soyak geceye katılan herkese de teşekkür etti.

ALİ DÜŞMEZ “KALPLERİ KOCAMAN OLAN TAKIMI SELAMLIYORUM”

Geceye katılarak Pınarspor’u onurlandıran TASKK ve İASKF Başkanı,aynı zamanda TFF yönetim kurulu üyesi Ali Düşmez ise, “Sporun her zaman ve her yerde yapılabilmesi ve herkese eşit olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Ve bu yolda 4 alt branş ve 5 kategoride müsabakalara katılarak bünyesinde İstanbul ve Türkiye şampiyonları çıkaran bu yeni ama kalpleri kocaman olan takımı canı yürekten kutluyorum” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (3)

Spor Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Pınar Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz, spor kulübü için destek arayışlarında, kulübün Fahri Başkanlık formasını 4.000 TL’ye satın alarak katkı sağlayan Muharrem Akıncı’ya babasının kara kalem çalışmasını hediye ederken, gecede kulüp yararına eşofman takımı, forma ve sağlık malzemeleri ile beraber çeşitli katkılar sağlayan hayırseverlere hediyeleri takdim edildi.

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (1)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (2)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (5)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (6)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (8)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (9)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (11)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (12)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (13)

pinar-spor-kulubu-akin-soyak1 (14)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir