ManşetSpor

Sarıyer taraftarının desteğini bekliyor

 

bayramali-kocoglu2

_ayrac

Perşembe günü saat 16:00’da play-off çeyrek final 1. maçında sahasında İstanbulspor’u konuk edecek Sarıyer taraftarının desteğini bekliyor. 

_ayrac

Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu, ” PTT 1. Lig yolunda çok önemli bir maça çıkıyoruz, taraftarımızı ve Sarıyerlileri, takımlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Yaklaşık olarak 10 yıllık bir hasreti hep birlikte sona erdirmek istiyoruz. Bunun içinde taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var” PTT 1. Lig’e çıkacaklarından emin olduklarını belirten Koçoğlu bilet fiyatlarının öğrencilere 1 TL, yetişkinler için 10 TL olduğunu söyledi.

Takıma bu zorlu virajda destek beklediklerini belirten Koçoğlu , ”Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz Sarıyerlilerde güvenmeli bir yumruk gibi olmalıyız. Biz İstanbul’un 4. büyük takımıyız ve eski günlerimize biran önce dönmek istiyoruz. Perşembe günü oynayacağımız maç kolay olmayacak rövanş için avantajlı bir skor elde etmek istiyoruz. Sadece Sarıyerli taraftarlar tribünleri doldursunlar ve takımlarına destek olsunlar” şeklinde konuştu.

Sarıyerli taraftarlar destek kampanyası başlattı

Lacivert Beyazlı taraftarlar, 10 yıllık hasreti bitirmek isteyen Sarıyer’i desteklemek için Sarıyer’in çeşitli noktalarına pankart ve broşürler asarak Sarıyerlileri maça davet ediyor. Sarıyerlileri PTT 1. Lig yolunda takıma destek olmaya çağıran taraftarlar takımlarının 1. Lige yükseleceklerinden emin.

Takımda moraller yüksek

İstanbulspor maçı hazırlıklarını bugün Belgrad Ormanı’nda yaptığı çalışmalarla devam eden Sarıyer’de takım içinde morallerin bir hayli yüksek olduğu görüldü.

Sarıyer Gazetesi olarak bizde tüm Sarıyerliler’i bu önemli karşılaşmada Sarıyer’i desteklemeye davet ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu