ManşetSpor

Sarıyerspor’dan muhteşem gece!

sariyerspor-kulubu1 (2)_ayracSezona birbirinden önemli transferlerle hazırlanan Sarıyer Spor Kulübü, dün gece Ataköy Marina Nosta Costa Restaurant’ta muhteşem bir gece düzenledi. İlçe protokolünden önemli isimlerin katıldığı gecede ünlü şarkıcı Ferhat Göçer de şarkılarıyla herkesi coşturdu.

_ayrac

Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı gece, Atatürk ve silah arkadaşlar ile demokrasi şehitleri anısına saygı duruşuyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Bayramali Koçoğlu, “1940 yılında kurulmuş, o günden bu güne kadar kulübümüze hizmet etmiş, alkışlamış, maddi manevi her türlü desteğini vermiş rahmete kavuşmuş olanları rahmetle, yaşayanları saygıyla anıyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun da “ Bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize Sarıyer Spor Kulübü adına teşekkür ederim. Gecemize büyük destek veren Nosta Costa Restaurant’tın sahibi Vahit Yıldız ve Yıldız ailesine kulübümüzün As Başkanı Ferhat Göçer kardeşime teşekkürlerimi bir borç biliyorum” dedi.

ŞÜKRÜ GENÇ; “KENETLENMEMİZ GEREKİYOR”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, gecede yaptığı konuşmada herkesi birlik beraberliğe çağırdı. Genç, “Şu anda ülkenin içinde bulunduğu durum çok konuşuluyor. Bu durumlar düzene girmeden sporun da düzene girmesi mümkün değil. Sporun gözden geçirilmesi gerekiyor. Ellerimizi kenetlememiz lazım. Bunu ülkemiz adına yapmamız lazım. Sporda da yapmamız lazım. Sarıyer Spor Kulübü’nün yıllardır başarıyla bulunduğu süper lige gelmesi için herkesin sorumluluğunu yerine getirmesi gerekir. Hepinize sorumluluğu aldığınız için teşekkür ederim” dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde baloya katılan grup beyaz martı üyeleri Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun’a kaşkol hediye etti.

sariyerspor-kulubu1 (1)  sariyerspor-kulubu1 (3)  sariyer-spor-gecesi-2016-agustos -2

sariyer-spor-gecesi-2016-agustos -1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu