EğitimManşet

Yazarımız Çiçek Sekban Tüfekçi’nin yeni kitabı ARİ çıktı!

SARIYER OLAY yazarı ve ünlü yazar Çiçek Sekban Tüfekçi, yeni kitabı ARİ ile en çok satış yapan kitaplar listesine girmeyi başardı. Destek Yayınları’ndan çıkan ARİ, piyasaya çıktığı ilk günden beri büyük ilgi görüyor.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Etemenanki, Diriliş Kehaneti, Plan ve Irklar Akademisi kitaplarıyla tanınan ünlü yazar Çiçek Sekban Tüfekçi, yeni kitabı A-Rİ ile raflardaki yerini aldı. Tüfekçi “Belki de huzur sandığın, fırtınanın gözünden ötesi değildi” cümlesinden hareketle tarih ve polisiyeyi bir araya getiriyor.

ARİ EN ÇOK SATILAN KİTAPLAR LİSTESİNDE

Yazar Çiçek Sekban Tüfekçi, yeni romanı A-Rİ’de Atatürk’ün kadim tarih arayışları, anlamlar, kişiler, küresel hareketler, farklı zamanlar ve hayali kahramanlar ile örülen olaylar dizisini okuyucuya sunuyor. Atatürk’ün anı notlarını ve köken arayışlarını hareketli bir polisiye ile günümüze taşıyan Çiçek Sekban Tüfekçi, tarihin günümüze uzanan sırlarını 420 sayfada gözler önüne seriyor. Türk edebiyatında farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Tüfekçi’nin kaleme aldığı ve Destek Yayınları‘ndan çıkan kitabı satın almak isterseniz aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir