GündemManşet

Abdullah Gül’den, CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne ziyaret!

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU/ÖZEL HABER

.11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in misafiri olarak akşam saat 17.00’de Pınar Mahallesi’ndeki belediye hizmet binasına gelen Gül, beraberindeki 3 kişilik bir grupla birlikte yaklaşık bir saat boyunca belediyede kaldı. Başkan Şükrü Genç tarafından kapıda karşılanan ve belediyenin 2 katı gezdirilen Gül, belediye binasına hayran kaldı. Bina hakkında teknik bilgiler veren Başkan Genç’e çalışmalarından dolayı teşekkür eden Gül, binayı çok beğendiğini söyledi.

GENÇ: “ÇAY SÖZÜ VERMİŞTİ, ZİYARETİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Ziyaret hakkında Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; “Sayın 11. Cumhurbaşkanımız Gül’ü 1 Nisan’da açılışını yaptığımız belediye hizmet binamızın açılışına davet etmiştim. Kendisi o günlerde programının yoğunluğu nedeniyle açılışımıza katılamamıştı, ancak o gün ki davetimde bana ‘Daha sonra çayınızı içmeye gelirim’ diyerek söz vermişti. Sağ olsun bizi kırmadı ve belediyemizde ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdı. Kendisine nazik ziyareti nedeniyle çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Öte yandan 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün, CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne yaptığı sürpriz ziyaret, AK Parti kulislerinde heyecan yarattı, siyasi çevrelerde merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir