GündemManşet

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı boğazdaki yeni adresine taşınıyor!

Yıllardır Ferahevler Mahallesi’nde hizmet veren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer girişinde aylık kirası 19 bin lira olan ünlü bir yalıya taşınıyor. 23 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te açılacak yalıda, bugüne kadar on binlerce liralık tadilat yapıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak hizmet verecek 5 katlı yalıda, haftalardır tadilat çalışması yapılıyordu. İçine asansör yapılan ve adeta baştan aşağı yenilenen yalı, tüm eksikleri giderildikten sonra açılışa hazır hale getirildi. Cumartesi günü yapılacak açılışa çok sayıda üst düzey parti yöneticisinin katılması bekleniyor. Açılış öncesi partide hummalı bir çalışma yapılıyor. Söz konusu yalı aylık 19 bin liraya kiralanmış, olay ulusal basında geniş yankı bulmuştu.

FETÖ FİRARİSİ AVUKAT, GAZETEMİZDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Ak Parti Genel Merkezi, 15 Temmuz’dan sonra FETÖ firarisi olarak her yerde aranan Avukat Abdullah Akşahin aracılığıyla, yalıyla ilgili haber yapan Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ancak yalının 19 bin lira olan ve stopajla birlikte 25 bin lirayı bulan kirasının belgelenmesi üzerine İstanbul Cumhuriyet Savcılığı soruşturmada gazetemizi haklı bularak, takipsizlik kararı vermişti. Gazetemizden AK Parti Genel Merkezi adına şikayetçi olan Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Avukat Abdullah Akşahin ise Bylock kullandığı gerekçesiyle hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmıştı. AK Partili firari avukat Akşahin 3 aydır her yerde aranıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir