GündemManşet

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Av. Abdullah Akşahin’e FETÖ’den yakalama kararı

SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

SARİYERGAZETESİ.COM yazdı, Sarıyer yine karıştı. Gündeme bomba gibi düşen haberimizin detaylarını yayınlıyoruz. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın FETÖ soruşturması kapsamında haklarında gözaltı kararı verdiği 189 avukat arasında edinilen bilgilere göre Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Avukat Abdullah Akşahin de bulunuyor. Aynı zamanda AK Parti Sarıyer İlçe Seçim İşleri Başkanlığı görevini de yürüten Akşahin’in her yerde arandığı ancak yakalanamadığı belirtiliyor.

ŞÜKRÜ GENÇ’E PARMAK SALLAMIŞ MECLİS KARIŞMIŞTI

Sarıyer Belediye Meclisi’nde polemiklere ve sert tartışmalara imza atan Avukat Akşahin’in yakalanması için polisin her yerde çalışma yaptığı öğrenildi. Sarıyer Belediyesi Eski Başkanı Sedat Özsoy‘un avukatlığını da yapan Abdullah Akşahin, hem Sarıyer Gazetesi’ne karşı hem de CHP’li Sarıyer Belediyesi’ne karşı yaptığı suç duyurularıyla gündeme gelmişti. Akşahin, belediye meclisinde zaman zaman yaşanan gerginliklerden sonra iktidara yakın ulusal basına verdiği demeçlerle de dikkat çekmişti. Osmanlı Ocakları İstanbul İl Başkanlığı görevine getirilip arkasından istifa eden Meclis Üyesi Akşahin, şubat ayı belediye meclisi oturumunda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e parmak sallayınca mecliste gergin anlar yaşanmıştı.

Öte yandan uzun yıllar Akşahin’in yanında çalıştığı Sarıyer Belediyesi Eski Meclis Üyesi Avukat Hasan D.’nin de yine FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.

Olayları yine ilk kez ve sadece SARİYERGAZETESİ.COM’dan okumaya devam edin!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler