GündemManşet

Ali Büyükasar: “Sarıyer’i üst liglere taşımanın hedefi içerisindeyiz”

Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Ali Büyükasar, kulübün marka değerini yukarılara çekme çabası içinde olduklarını söyleyerek, “Sarıyer’i hak ettiği  üst liglere taşımanın hedefi içerisindeyiz’‘ dedi.

Sarıyer Spor Kulübü Yöneticisi Ali Büyükasar, Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura çekimini İhlas Haber Ajansı muhabirine değerlendirdi. Büyükasar, Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda mücadele edecek takımlara çekilen kuranın hayırlı olmasın temenni ederek, “Bu sene güzel bir kadro yaptık. Geçmiş senedeki önemli futbolcularımızı takımda tuttuk. Sonrasında Süper Lig patentli oyuncularla takviye ettik. Bu sene kadromuza genç yetenekleri aldık. Bizim için güzel bir kura oldu” şeklinde konuştu.

Mavi-beyazlı kulübün yöneticisi Ali Büyükasar, Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turundaki rakipleri Bergama Belediyespor’a başarı dileyerek, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı:

“Bu sene inşallah Sarıyer’i hak ettiği yerlere yani üst liglere taşımanın hedefi içerisindeyiz. Ziraat Türkiye Kupasını da çok önemli görüyoruz. Buradaki marka değerini Sarıyer’e entegre etmek istiyoruz. Buradaki takımlara büyük saygı duyuyoruz. Bergama Belediyespor’a da buradan başarılar dilemek istiyorum. İnşallah hak edenin kazandığı, Fair-playın ön plana çıktığı bir kura çekimi olmuştur. Bu da sahaya yansımış olur.”

 

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir