GündemManşet

Beşiktaş Belediye Meclisi’nde CHP’li 2 meclis üyesi darp edildi!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

CHP’li Beşiktaş Belediyesi’nde cuma günü yapılan meclis toplantısı çıkışı sonrasında ortalık karıştı. Kendi aralarında tartışmaya tutuşan CHP’li bazı meclis üyeleri arasındaki sözlü atışma kavgaya dönüştü. İddiaya göre CHP’li Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve yaklaşık 20 kişilik ekibi meclis üyeleri Mustafa Kantar ile Mustafa Mercan‘a saldırdı. Yumruklaşmanın yaşandığı olayda CHP’li iki meclis üyesi darp edildi. Meclis çıkışında yaşanan olaylar ilçede sert tartışmalara neden oluyor. Beşiktaş kamuoyu ve CHP İlçe Teşkilatı şimdi bu rezaleti konuşuyor.

CHP’li Hakan Atalay mecliste yaşanan rezaleti sosyal medya hesabından şu mesajla duyurdu;

“SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ . BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNİN BUGÜNKÜ MECLİS TOPLANTI ÇIKIŞINDA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZ MUSTAFA KANTAR VE MUSTAFA MERCAN BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİ 20 KİŞİ TARAFINDAN HAKARET EDİLEREK DARP EDİLMİŞ. BIÇAK KEMİĞE DAYANDI DEĞİLMİ? SAYIN AYKUT ERDOĞDU!”

Bir yorum

  1. CHP dağılmış ztn bitmiş adamlar SİHA lara laf sokuyo lideri dio teröristler olsa bile bombalayar öldürmek vahşice dio şaka gibi bizim miiletin Ankara’da kolu bacağı koparak parçalanarak ölüyo adam halen teröristleri savunuyor CHP liyim şu anda CHP li olduğumdan utanır oldum bide utanmadan şehit ailesini de dava edebiliyor yazık çok yazık CHP yi de yediler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir