GündemManşet

Beyaz Martı Sezon öncesi boğaz’da moral tazeledi

Geçtiğimiz günlerde Koru Park’ta düzenlenen muhteşem balonun ardından Beyaz Martı yeni sezon öncesi moral bulmak için Sarıyer Belediyesine ait Sevgi&Barış teknesiyle boğazda turladı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, AKP Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek‘in yanı sıra iş ve siyaset dünyasından bir çok isim gecede bulundu. Sarıyer kadrosunda bulunan futbolcuların tam kadro katıldığı gecede bir hayli keyifli anlar yaşandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – MERT CİN

Gecede özellikle Sarıyer’in yeni sezonda istikrarlı olması konusuna vurgu yapıldı. Yeni sezon öncesi kadrosuna bir çok önemli ismi katan Sarıyer’de hedef 1. lig. Gazetemize konuşan Teknik Direktör Bahri Kaya şunları kaydetti; Sarıyer camiasının bizden beklentilerini biliyoruz bu beklentileri karşılama noktasında elimizden geleni yapacağız. Nevşehir’de çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Bugün burada Sarıyer Spor Kulübü için toplandık ve inanıyorum ki sezon boyunca başarılarımızla daha çok tekne gezintilerine çıkacağız. Başkan Saffet Akkoyun ise; Her şeyden önce yeni sezonun hayırlı olmasını temenni ediyorum transfer döneminde kadromuza hocamızın isteği doğrultusunda 9 yeni futbolcu kattık. Yaklaşık bir aydır antrenman yapıyoruz hocamız zaten tanıdığımız bir isim tanıdığı futbolcuları kadroya dahil etti adaptasyon sorunu olmayacaktır. şeklinde konuştu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise ”Futbolcu kardeşlerimle biraz sohbet ettim gözlerindeki inanmışlığı gördüm bu gerçekten çok önemli bir konu futbolcu kardeşlerimiz sahada ellerinden geleni yapacaklar daha sonra biz yöneticilerde elimizi taşın altına koyacağız ki Sarıyer hak ettiği üst liglere çıkabilsin ve orada kalıcı olmayı başarabilsin. Özellikle dikkat ederseniz spor müsabakaları kim hangi takımı tutarsa tutsun ortak bir dava söz konusu olduğunda seyirci çok kolay bir araya gelebiliyor Türkiye’nin şuan ihtiyacı olduğu birlik ve beraberliği siyasi partilerin göstereceği gayretle seyirciyi de tribünlerde bütünleştirerek en azından Sarıyer’de özlenen bu birlik ve beraberliği Sarıyer Spor Kulübü etrafında sağlayabiliriz. şeklinde konuştu.

AKP Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ”Siyasete girmeden önce tribün terörü nedir bilmiyordum bu konuyu biraz irdelediğimiz zaman tribün terörü olduğunu ve bu terörün yönetildiğini öğrendim sporu değerler üzerinden yaparsak ahlaki ve manevi değerler ülkemizin geleceği ve birliği için yaparsak bu yaptığımız hizmet amacına ulaşır. Tabi ki bir Sarıyerli olarak Sarıyerimizin eskiden olduğu gibi yine güçlü bir takım olmasını hasretle bekliyoruz” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanları bir araya geldi

Geceye katılan CHP, AKP ve MHP İlçe Başkanları Mehmet Deniz, Salih Bayraktar ve Ünsal Bilgiç’in uzun süren keyifli sohbetleri gözlerden kaçmadı. İlçe Başkanlarının Sarıyer hakkında fikir alış verişinde bulundukları görülürken Sarıyer Spor Kulübü için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını belirttiler. Sohbet boyunca neşeli görülen başkanlar Sarıyer’de birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparlarken basın mensuplarına poz vermeyi de ihmal etmediler.

Basın mensuplarına forma hediye edildi

Sarıyer’de bulunan gazete yöneticilerine forma hediye edilirken konuşan Kulüp Basın Sözcüsü Bayram Ali Koçoğlu ‘‘Bizim kahrımızı çeken tüm basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum yeri geldiğinde bizi yerdikleri gibi yeri geldiğinde övmeyi de asla ihmal etmediniz bunun için bu formaları siz emekçi arkadaşlarımıza hediye ediyoruz Sarıyer’in basın anlamında çok güçlü olduğunun altını çizen Koçoğlu gazete yöneticilerinden kulübe destek olmalarını istedi”

Kaptanlarla özel olarak görüştü

Serdar Kulbilge, Serkan Balcı ve Bahri Kaya ile özel olarak görüşen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, genç futbolculara ağabeylik yapmaları konusunda tavsiyeler verdi Şükrü Genç’in konuşmasını dikkatle dinleyen tecrübeli futbolcular uzun bir süre başkanla sohbet ettiler.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler