GündemManşet

BÜYÜKDERE’DE BİNLERCE KİŞİYİ BULUŞTURAN DEV İFTAR

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini bu Ramazan’da da binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Büyükdere’deki Sarıyer Belediyesi Kütüphane Bahçesinde verilen yemeğe yaklaşık bin 500 kişi katıldı. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, hayırseverlerden aldığı destekle verdiği iftar yemeğine Şafak Hastanesi ile görüşerek tam donanımlı bir hasta ambulansı bulundurdu. Yaptığı hizmetlerle Büyükdere halkının gönlünü kazanan Yazıcı, binlerce mahalle sakinini buluşturduğu iftarda vatandaşlarla yakından ilgilendi. İftara meclis üyeleri, muhtarlar, siyasetçiler ve çok sayıda önemli ismin yanı sıra yaklaşık bin 500 kişi katıldı.

ALİ YAZICI: “HALKIMIZI SEVİYORUZ”

İftar’da bir konuşma yapan Muhtar Ali Yazıcı şunları söyledi; “Biz semtimizi ve halkımızı seviyoruz. Onlar için hizmet konusunda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Biz halkımıza sofra kurmakla birlikte onları bir yerde tekrar buluşturmuş da olduk. Bu güzel iftarımıza katılarak bizleri sevindirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Yazıcı sözlerini şöyle sürdürdü; “Yemeğimize katkı sağlayan Sarıyer Market Ailesi başta olmak üzere Yılmaz Ailesi’ne Dereli Ailesine, Karol Ailesine, Özcan Ailesine, Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Erdem’e masa sandalye konusunda desteklerinden dolayı Halkla İlişkiler Müdürümüz Hatice Yazlık’a katılımlarından dolayı Meclis Üyelerimize muhtar arkadaşlarımıza, dernek yöneticilerimize ricamızı geri çevirmeyerek yemeğimizde tam donanımlı ambulans bulunduran Şafak Hastaneleri yönetimine Sarıyer basınımıza, dükkanını 3 saat erken kapatarak bize sandalye masa taşıyan Tuğhan Soylu, Uğur Ünlü kardeşlerimize hiç bir beklentisi olmaksızın masalara yemek servisi konusunda çalışan Genç Kardeşlerimize ve soframıza katılarak bizleri onurlandıran halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz.”

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler