GündemManşet

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ SARIYER’DE YETERSİZ KALDI, SARIYER BELEDİYESİ EKİPLERİ ANA CADDELERE MÜDAHALE ETTİ!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle Sarıyer’de sorumluluk bölgesinde kalan pek çok noktada yetersiz kaldı. Özellikle Bahçeköy, Zekeriyaköy ve Maden bölgesinde yetersiz kalan ekipler, Sarıyerliler’in uzun süre yollarda ve trafikte kalmasına neden oldu. Mağdur vatandaşlar tepkilerini kimi zaman Beyaz Masa’ya ilettiler, kimi zaman da sosyal medya üzerinden duyurmak zorunda kaldılar.

ANA ARTERLERE SARIYER BELEDİYESİ EKİPLERİ DE MÜDAHALE ETTİ

Ana arter olduğu için İstanbul Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda kalan pek çok noktaya Sarıyer Belediyesi ekipleri müdahale etmek zorunda kaldı. Köyler bölgesinin yanı sıra Maden, Derbent, Bahçeköy gibi pek çok noktada kar temizleme çalışması yapan Sarıyer Belediyesi ekipleri, ana caddelerde trafiği açabilmek için zaman zaman ara sokaklardaki çalışmalarına ara vermek zorunda kaldılar. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kendi bölgelerinde yetersiz kalması sonucu pek çok Sarıyerli, trafik çilesi yaşadı, bazıları da uzun süre İETT otobüslerinde mahsur kaldı.

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ SAHİL HATTINDA TRAFİĞİ AÇIK TUTTU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri, pek çok ana caddede yetersiz kalırken, özellikle sahil hattında, Hacıosman Bayırı ve Büyükdere Caddesi’nde aktif olarak çalıştı, yolları sürekli açık tutmayı başardı. Belli noktalarda hazır bekleyen İBB’ye ait kamyonlar ve iş makineleri zaman zaman tuzlama ve kar kürüme çalışmaları yaparak trafik akışını sağlamayı başardı.

2 yorumlar

  1. ptt evleri mahallesine gelip bakmasını isterdim, burada sariyer belediyesi yok? ara sokaklarda kim olacak ?
    kadir abi değiniz sayın başkan buraya kar küreme aracını gönderecen kişidir..
    sizin başkan dediğiniz sevgili belediye başkanımız ise kar yağışının azalmasını bekliyor, kadir abi bakmıyormu?
    sevgili sayın şükrü genç başkan bakıyor öylemi? yapmayın bunu lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir