GündemManşet

BÜYÜKŞEHİR’DEN TARABYA’DA 5.5 MİLYONA SATILIK ARSA!

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sarıyer Tarabya’daki arsasını 5 milyon 580 bin 240 TL’ye 25 Ocak’ta satışa çıkardı. İBB’nin satacağı arazinin üzerinde Özel Çocukça Anaokulu ile Pembe Köşk Anaokulu da bulunuyor.

HABER MERKEZİ / SARIYER GAZETESİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB),  Tarabya’da konumlanan mülkiyetindeki arsayı 25 Ocak 2017, saat 13:00’da, “kapalı teklif” usulü ile satışa çıkarıyor. Tapuda Ferahevler Mahallesi, 1614 ada 1 parselde konumlanan 930 metrekare büyüklüğündeki arsa 5 milyon 580 bin 240 TL muhammen bedel ile satışa çıkacak. İhale İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın encümen salonu Saraçhane/İstanbul adresinde yapılacak. İhale şartnamesi ise mesken müdürlüğünden satın alınabiliyor ya da aynı adresten ücretsiz olarak görülebiliyor.

İHALE KAPALI ZARFLA YAPILACAK

İhaleye katılmak isteyenlerin, İhale şartnamesinde belirtildiği şekilde hazırlayacakları teklif mektuplarını da içeren kapalı zarflarını ihale günü (25 Ocak 2017) en geç saat 13:00’a kadar yukarıda belirtilen adresteki Belediye Encümeni’ne (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümen Müdürlüğü Saraçhane/Fatih/İSTANBUL) sıra numaralı alındı belgeleri karşılığında teslim etmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir