GündemManşet

Cengizler Kırtasiye 9 Eylül Cumartesi günü Şükrü Genç’in katılımıyla açılıyor!

 

Sarıyer Merkez Mahallesi’nde 9 Eylül Cumartesi günü hizmete girecek. Açılış törenine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’de katılacak. Cengizler Kırtasiye, uzun yıllar kırtasiye sektöründe çalışan Kadem Cengiz ve kardeşlerinin.

“FARKLILIK YARATMAK İSTİYORUZ”

SARIYER OLAY’a konuşan Cengizler Kırtasiye’nin sahibi Kadem Cengiz, sektör için önemli hedefleri olduğunu belirterek, “Verdiğimiz hizmetlerde farklılık yaratmak, daha da önemlisi ilkleri gerçekleştirerek sektörde vazgeçilmezler arasında olmak istiyoruz” diye konuştu. Cengiz, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak istediklerinin altını çizerek, “Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak bizim en büyük görevimizdir” şeklinde konuştu.

KADEM CENGİZ: “SÜREKLİ GELİŞECEĞİZ”

Deneyimli kırtasiyeci Kadem Cengiz, hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirterek, “Bilgisayar yan ürünleri, ofis ve okul kırtasiye ürünleri, öğrencilere yardımı olacak ders kitapları, hobi malzemeleri, temizlik ürünleri ve sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz” dedi.

Şehit Mithat Yılmaz Cad. Afiyet Sok. No:36 Sarıyer Tel: 0212 218 6720

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler