GündemManşet

Cengizler Kırtasiye Sarıyer Merkez’de açıldı.

 

Açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kestiği Cengizler Kırtasiye açılış törenine birçok Sarıyerli vatandaş katıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM- EKİN YILMAZ – MERT CİN

Cengizler Kırtasiye birbirinden geniş ürün yelpazesiyle Sarıyer Afiyet Sokak’ta faaliyete geçti. Cengizler Kırtasiye’nin açılışını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yaptı. Yüzlerce Sarıyerli vatandaşın da katıldığı açılış töreninde renkli görüntüler yaşandı. Açılışa Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Ruşen Aydeniz ile gazetemiz genel yayın yönetmeni Bekir Batu da katıldı. Misafirleriyle yakından ilgilenen Cengiz kardeşler gazetemiz aracılığıyla Sarıyerliler’e mesajlar verdiler.

CENGİZ: “HER ÇEŞİT ÜRÜNÜ UYGUN FİYATA SATIYORUZ”

Kadem Cengiz ” Cengizler Kırtasiye olarak yüzlerce çeşit ürünümüzle vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz, özellikle okul öncesinde veliler kırtasiyemizden uygun fiyata istedikleri ürünü alabilirler. Fotokopi, kitap -defter kaplama, okuma kitapları, kırtasiye ürünleri, çanta gibi her türlü ihtiyaçlarını uygun fiyata karşılayabilirler. Tüm Sarıyerlileri Cengizler Kırtasiye kalitesiyle tanışmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler