GündemManşet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan Reis’in galası, Erdoğan’ın doğum günü 26 Şubat’ta Sarıyer’de yapılacak!

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatından esinlenilerek beyaz perdeye aktarılan, ‘Reis’ filmi 3 Mart’ta Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Danimarka gibi birçok ülkede seyirciyle buluşacak. Filmin galası Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat’ta Sarıyer Maslak TİM’de gerçekleştirilecek.

Yapımcılığını Kafkasör Film Akademisi’nin, yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz’un yaptığı ‘Reis’ filminin başrollerini Reha Beyoğlu, Özlem Balcı, Ercan Demirel Işık Yıldız gibi ünlü isimlerin paylaşıyor. Tüm ülkenin kaderini değiştiren, gerçek bir liderin hikayesinin anlatıldığı merakla beklenen ‘Reis’ adlı film 3 Mart’ta izleyici karşısına çıkıyor.

KIBRIS’TA DEV PLATO

Çekimleri İstanbul, Kırklareli, Bursa, Lefkoşa ve Gazimağusa’da gerçekleştirilen filmin döneme ait Kasımpaşa dokusu Kıbrıs’ta dev bir organizasyon ile yeniden inşa edildi. Prodüksiyon malzemeleri 14 tırla İstanbul’dan Kıbrıs’a getirildi. Proje 1 sene ön hazırlık, 4 aylık çekim ve 3 aylık post prodüksiyon çalışmasından sonra tamamlandı. Filmin fragmanı kısa bir sürede 130 milyon kez izlendi, 20 milyon kez paylaşıldı.

GALA DOĞUM GÜNÜNDE SARIYER’DE

‘Reis’ filminin galası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü olan 26 Şubat’ta Sarıyer Maslak TİM Show Center’da yapılacak. Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da merakla beklenen ‘Reis’; Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, İtalya, İngiltere, İsviçre, Fransa, Danimarka, İsveç, Norveç ve Finlandiya’nın da aralarında bulunduğu birçok ülkede seyirciyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir