GündemManşet

FETÖ TUTUKLUSU MUZAFFER TAŞKIN’IN SARIYER’DE HASTANE SAHİBİ İŞ ORTAĞI DOKTOR M. A. KAYIPLARA KARIŞTI!

HABER MERKEZİ/ ÖZEL HABER

15 Temmuz hain darbe girişiminin arkasındaki FETÖ Terör Örgütü’nün Sarıyer imamı olduğu iddiasıyla tutuklanan ve halen 8 aydır Silivri Cezaevi’nde yatan Muzaffer Taşkın’ın, iş ortakları araştırılıyor. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında Taşkın’la birlikte FETÖ terör örgütüyle finans ilişkisi içinde olan ve gayrimenkul yatırımı yapan isimler tek tek araştırılıyor. Bu isimlerden bazıları için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarıldığı ve bu isimlerin polis tarafından her yerde arandıkları öğrenildi.

SARIYER’DE HASTANE SAHİBİ DOKTOR M. A. ARANIYOR!

Sarıyer Gazetesi’nin edindiği çok özel bilgilere göre Taşkın’ın iş ortakları arasında olan ve Sarıyer’de herkesin yakından tanıdığı bir tıp merkezinin eski sahibi Doktor M. A. isimli bir kişi de her yerde aranıyor. Edinilen bilgilere göre FETÖ tutuklusu Taşkın ile gayrimenkul işi yapan ve FETÖ’den elde edilen paraları iddiaya göre örgüt adına gayrimenkule çeviren Dr. M. A. aynı zamanda tam bir gayrimenkul zengini. İddiaya göre FETÖ’cü doktor A.’nın Tekirdağ ve 3. Havalimanı bölgesinde kendi üzerine kayıtlı çok sayıda gayrimenkulü bulunuyor. Ayrıca Polonezköy’de çiftlik, Çatalca’da çiftlik, Yeniköy’de villa ile Türkiye genelinde çok farklı semtte milyonlarca liralık gayrimenkulü var.

SARIYER’DE TAŞKIN İLE BAĞLANTILI GAYRİMENKULCÜLER İNCELEMEDE!

Öte yandan FETÖ tutuklusu Muzaffer Taşkın ile birlikte iş yapan Sarıyer’deki pek çok gayrimenkul şirketinin sahibinin de inceleme altında olduğu ve söz konusu bağlantıların polis tarafından çözülmeye çalışıldığı öğrenildi. İddiaya göre bu isimler arasında ilçe kamuoyunun yakından tanıdığı çok önemli isimler de bulunuyor. Sarıyer polisinin ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin FETÖ Terör Örgütüyle kararlı bir şekilde mücadele ettikleri ve bu konudaki çalışmalarını aralıksız sürdürdükleri öğrenildi.

DEVAMI GELECEK!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir