GündemManşet

‘Genç Bi Şenlik’ eğlenceye doyurdu!

Modüler Sanat ve Koşanadam Organizasyon tarafından düzenlenen İstanbul’un ilk ve tek gençlik festivali ‘Genç Bi Şenlik’, haftasonu Life Park’ta gençleri ağırladı.

21 yaş üzerinin katılmadığı etkinlikte şenlikte Gripin, Can Bonomo, Kalben, Pera, Sattas, Ezhel ve Edis sahne alarak gençleri doyasıya eğlendirdi. Genç Bi Şenlik, Adana, Van ve Samsun’dan gençleri de ağırlayarak Türkiye’nin dört bir yanındaki gençleri bir araya getirdi. Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olma yolunda büyük adımlarla ilerleyen Genç Bi Şenlik, Türkiye’nin dört bir yanından hayatlarında hiç şenlik görmemiş gençleri de ağırladı.

Girişlerde yer alan turnikeler önünde erken saatlerden itibaren uzun kuyruklar oluşturan gençler, etkinlik alanına çıkan yollarda da uzun araç kuyrukları oluşmasına sebebiyet verdi. Saat 14:30’da Ezhel performansı ile başlayan etkinlik, Sattas’ın sıradışı şarkıları ile devam etti. Burcu Bakdur’un sunumu ile eğlenceli anlar yaşayan gençler, Kalben şarkılarında ise tam anlamıyla duygu seli yaşadılar. Sanatçıya cep telefonları ile eşlik eden ’Genç Bi Şenlik’ katılımcıları, Gripin ve Pera performanslarında ise coşkularını ikiye katladılar. Can Bonomo ve Edis’in şarkılarına çığlıklar ve alkışlarla eşlik eden yaklaşık on beş bin civarında genç, on saat süren etkinlikle müziğe ve eğlenceye doydu. ‘Genç Bi Şenlik’ için kurulan tüm stantlarda neredeyse tüm ürünlerin tükendiği dikkatlerden kaçmazken, en büyük ilgiyi ise toz boya standı gördü. 00.30’a kadar süren ve kesintisiz devam eden konserler boyunca toz boya stoklarını eriten ‘’Genç Bi Şenlik’’ sakinleri, birbirlerini renkten renge boyayarak ilginç görüntüler sergilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir