GündemManşet

Hacı Mahmut Efendi Sokağı sakinleri sorunlarına çözüm bekliyor

Sarıyer Merkez Mahallesine bağlı Hacı Mahmut Efendi Sokağı sakinleri dar sokaklara park eden araçlar nedeniyle şikayetçi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ 

Hacı Mahmut Efendi Sokağı’nda park eden araçlar özellikle Havantepe minibüslerinin geçişlerini zorlaştırırken sokakta oynayan çocukların ve mahalle sakinlerinin hayatlarını riske atıyor. Dilek Sokak ile Hacı Mahmut Efendi sokaklarının birleştiği noktada park edilen araçlar minibüslerin ve büyük kamyonların geçişi sırasında çevrede bulunan evlere maddi zarar veriyor bu durumdan şikayetçi olan mahalle sakinleri yetkililerden Dilek Sokak ile Hacı Mahmut Efendi Sokaklarının birleştiği noktaya araç park edilmemesi için baba yapılmasını istiyor.

Gazetemize ulaşan mahalle sakinleri bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirdiler gerekli tedbirlerin alınmasını isteyen vatandaşlar sokağın zaten dar olması nedeniyle araç geçişlerinin zor olduğunu buna bir de Dilek Sokak ile Hacı Mahmut Efendi Sokaklarının birleştiği noktaya park edilen araçların, minibüs ve büyük kamyonların dönüşlerini daha da zorlaştırdığını ve bunun zaman zaman çevrede bulunan evlere maddi zararlar verdiğini dile getirdiler. Gazetemiz aracılığı ile yetkililere seslenen mahalle sakinleri dar sokaklardaki dönüş noktalarına baba yapılmasını istediler.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler