GündemManşet

“HAYIRCILAR” RİZELİLER VAKFI’NDAKİ GECEDE BULUŞTU!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

CHP Sarıyer İlçe Teşkilatı, 16 Nisan referandumunda “hayır” mücadelesi verenler için Büyükdere’deki Rizeliler Vakfı’nda (RİVA) bir gece düzenledi. Geceye CHP’lilerin yanı sıra, “hayır” mücadelesi veren Saadet Partililer,Vatan Partililer ve ÖDP’liler gibi farklı kesimlerden kişiler de katıldı. Gecede ortak görüş “Mevzu vatansa gerisi, teferruat” olarak yorumlandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra geceye; muhtarlar, STK temsilcileri, çok sayıda partili ve belediye yöneticileri de katıldı.

YÜZLERCE KİŞİ KATILDI

RİVA’nın bahçesi ve iç salonunu dolduran yüzlerce kişi gece boyunca eğlenceli ve keyifli saatler geçirdi. Yenen akşam yemeğinden sonra kendi aralarında bol bol siyaset yapan ve kulis yapan CHP’liler, organizasyondan dolayı CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e teşekkür ettiler.

AYATA, DENİZ VE GENÇ KONUŞTU

Gecede CHP Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de birer konuşma yaptı. Referandum sürecinde yaşananlara değinen ve verilen mücadeleye dikkat çeken konuşmacılar, bu çalışmalarından dolayı salondaki herkese teşekkürlerini sundular.

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir